Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat, co si myslíte o mých zvláštních potížích a co by jste mi poradila? Mívám zničeho nic průjem, a to bez nucení, prostě o ničem nevím a je to venku. Také čas od času asi po 2 měsících jsem najednou hrozně slabá , mám závratě a jakési tlaky v hlavě, cítím hroznou únavu a tlak mi klesne i na 60 na 90, puls mám 50. To trvá i týden a při tom chodím do fyzicky náročné práce. Běžně mívám tlak 140 na 100 a je to stále v tabulkách. Lékař mi dal lék na depresi a internista 1 denně euthyrox na štítnou žlázu. Neurolog mi doporučil brát hořčík a toť vše , uzavřeno jako „nervy“ a „deprese“ ! Ale mě baví život , mám spoustu zájmů , koníčků, těším se do práce a spousty daších věcí, copak takto se chová člověk v depresi ?? Nutno ještě podotknout , že mi stále škňurká v břiše, je velké a trpím plynatostí a nemám žlučník již asi tři roky.
Moc vám děkuji za radu
Jitka

Odpověď

Milá Jitko,
všechny potíže jsou samozřejmě od chybějícího žlučníku 🙂 Tady máte ukázku „léčení“ klasické medicíny, podle ní žlučník vůbec člověk nepotřebuje, naopak zlobí a překáží, tak pryč s ním. Přečtěte si o žlučníku a játrech, o jejich diagnostice a s čím vším souvisí, taky si přečtěte o duchovních příčinách oslabeného žlučníku (stále to nemáte vyřešeno).
A pak si přečtěte o sobě, o svých výzvách (negativách, to je třeba změnit) v izolovaných jedničkách a dvou šestkách. Den narození vám dává roli vůdce, šestky ukazují na rodinnou karmu, problém v nalezení rovnováhy mezi vlastní realizací a svobodou a zakotvení v rodině. Žlučník byl jasně ukazatelem vaší nespokojenosti. Pokud žlučník nemáme, žluč kape stále stejně do dvanácterníku, ať tam žluč potřebujeme nebo ne, takže už nikdy nebude trávení fungovat dobře, nikdy. Dochází k nadýmání, průjmům. Současně díky špatnému trávení v tenkém střevě dochází k nedobrému složení krve, bolestem hlavy, problémům s tlakem (a přijdou se srdcem). Podívejte se na souvislosti podle orgánové růžice. Po odstranění žlučníku je negativní energie převáděna ke srdci a krvi, dále se přetěžuje lymfa, špatné proudění tekutin. Vše spolu krásně souvisí, stačí ten kruh rozetnout. Přečtěte si odpověď na dotaz, rada je přesně i pro vás.
Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu 🙂
Vaše Empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře