Dotaz

Dobrý den,
je mi 30 let a mám dvě děti (3 roky a 1 rok) Několik let mám cystu v levém prsu, jedná se o klidovou tenkostěnnou cystu s čirým obsahem o velikosti 26mmx12mm, hormonálního původu. Je šance, že by se mi mohla vstřebat? Zdravě se stravuju již alespoň 10 let, také dělám různé očistné kůry, kupuju si doplňky. Takže tělo bych mít zanesené neměla. Jiné zdravotní problémy necítím, nebývám nemocná, energie mám většinou dost. Na vašich stránkách jsem četla, že cysta souvisí s lymfatickým systémem. Menstruační cyklus mám pravidelný, jen mám zkrácenou luteální fázi. Měla bych správně brát Utrogestan (přírodní progesteron), ale zatím neberu. Našla jsem na netu, že v prsou se taky dělají cysty při snížené hladině progesteronu. Tak nevím co teď? Uvažovala jsem že ten Utrogestan začnu brát, uvažovala jsem o čínské medicíně, teď jsem si tady přečetla, že je potřeba očistit lymfatický systém. Tak co myslíte, že je pro mě? Jak na to? Nějakou lymfatickou masáž? Jak se to provádí? Strašně moc se té cysty chci zbavit, pořád na ni myslím a mám strach jít na kontrolu (chodim 1x za rok na ultrazvuk)A můžete mi napsat odhad, za jak dlouho by se taková cysta mohla vstřebat?
Děkuji!

Odpověď

Dobrý den,
určitě jste si přečetla tuto odpověď, najdete tam vše k očistě lymfy včetně stravy, pitného režimu, doplňků stravy. Jak dlouho budete svou cystu potřebovat, záleží jen na vás. Každá nemoc je jen dárečkem, abychom se zastavili, přemýšleli, co děláme špatně, pochopili to a následně hlavně reálně změnili. Zbavit se nemoci bez pochopení nejde, můžeme ji jen potlačit, odsunout do budoucnosti, buď se projeví stejně se silnější intenzitou, nebo se projeví úplně někde jinde podle daných zákonů toku energie v nás. Takže cysta se může vstřebat za měsíc, nebo se nemusí vstřebat nikdy 🙂 Je to na vás! Pokud potřebujete pochopit, v čem je to dáreček právě pro vás, a sama na to nepřijdete a nevíte to, můžu vám vypracovat placený rozbor.
Píšete, že se stravujete zdravě (to může být také míněno, že jíte každý den jogurt a jíte dietní kuřecí šunku), podívejte se na stravování podle své krevní skupiny, dále na zásady zdravého stravování obecně, a především na stravování při očistě lymfatického systému – viz dotaz výše, určitě najdete něco, co jíte a jíst byste neměla. Také užívání doplňků stravy není zárukou čistoty těla, někdy některé produkty běžně dostupné v lékárnách působí přesně obráceně, škodí. Je pravda, že bez doplňků stravy dnes nejde zdravě fungovat, ale je třeba se skutečně zabývat tím, jaké užívám. Až budete mít v pořádku lymfatický systém, bude v pořádku i hormonální – věřím, že hormonální antikoncepci neužíváte, jinak je jasné, odkud se vzala cysta. Srovnat hormonální systém doplněním některého chybějícího hormonu není cesta léčení, ale zalepení problému. Proto vám nedoporučím užívat hormon, ale podpořit tělo, aby si hormony správně samo vytvářelo. Můžete zkusit buď ono doporučované Noni, nebo mateří kašičku nebo pupalku, všechny srovnávají hormonální systém jako celek. Čínskou medicínu nedoporučuji, tak ji neznám a nemohu se k ní vyjadřovat.
Když se podíváte do eshopu, v levém sloupci si otevřete členění podle nemocí, najdete očistu lymfatického systému, najdete tam i čaje a bylinky, které můžete použít. Určitě bych vám doporučila nějakou knížku o odpouštění, zbavování se křivd, o komunikaci o svých pocitech a jak je projevovat, o ženství. Doporučuji sledovat programy Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.
Kdyby něco nebylo jasné, co máte dělat, ozvěte se, ráda poradím…
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře