Dotaz

Dobrý deň, Miluška a Ivan,

rozmýšľala som, čím v tomto príspevku začať, keďže viem, že všetko spolu súvisí. 🙂 Asi pred rokom mi na sone zistili v prsiach nezhubné cysty a fibroadenómy, ktoré mám odvtedy sledované. Chcela by som vás poprosiť o radu, ako sa ich zbaviť alebo ich aspoň zmenšiť prírodnou a duchovnou cestou. Lekári mi síce tvrdia, že to nikdy nezmizne, ale nechcem sa s tým uspokojiť.

Domnievam sa, že moje cysty v prsiach môžu nejako súvisieť s rodinou. Vo svojej rodine som sa necítila dobre. Mávala som depresie – medzi mamou a otcom nebol dobrý vzťah, sestra ma kritizovala. Dnes už, našťastie, neužívam žiadne chemické lieky. Vzťah s mamou mám dnes pekný, so sestrou a otcom to však nie je ono. Nie sme si podobné povahy, sme inak nastavení názorovo a emocionálne. Občas mi uberajú energiu a neviem si k nim nájsť cestu. Viem, že na rodine som občas závislá, upínam sa na nich, chcem, aby boli všetci šťastní a robili to, čo si myslím, že je správne. 🙂 To tá moja 6-ka v dátume narodenia… Sestra je prvok drevo a otec voda.

No a s priateľom by sme chceli bábätko, ale ja sa toho dosť bojím. Najmä, že mu ublížim svojím správaním, myslením alebo jednoducho ho dobre nevychovám. Som hypersenzitívna osoba a neviem sa niekedy ubrániť negatívnym energiám od iných ľudí. Ľahko sa rozladím a unavím. Bojím sa, že by tým bábätko trpelo. A neviem, ako to prekonať a či to nejako nesúvisí aj s tými cystami.

Som v práci, kde ma to nebaví, už dlhší čas potrebujem zmenu (je to jasné, mám v dátume narodenia číslo 5 a ešte aj rovinu 1 – 5 – 9 :-). Hľadám si práve iné zamestnanie.

Je toho pomerne dosť, čo som popísala, ale mám taký pocit, že všetko so všetkým súvisí. Budem vám vďačná, ak si nájdete čas a poviete mi svoj názor. Ďakujem za všetky informácie, ktoré na svojich stránkach poskytujete, sú super. 🙂 Astrológia 9 planét a numerológia mi dávajú veľký zmysel.

 

Odpověď

Dobrý den,
určitě všechno spolu souvisí, ale nejdřív začnu od strachu z těhotenství a rodičovství. Pokud chápete a přijímáte, že všechno spolu souvisí a nic se neděje náhodou, pak přijímáte karmu a životní trénink tady na Zemi. Pak je přece jasné, že každý, kdo se sem narodí, potřebuje trenéry, potřebuje úkoly k řešení, potřebuje od někoho dostat cokoliv třeba i špatného, co mu umožní školou procházet. Bez trenérů by nebyla škola!
I vaše budoucí dítě vás bude potřebovat přesně s chybami a nezvládnutými úkoly, které máte, pokud nic není náhoda. A myslet si, že se jednou dostaneme do fáze, že budeme dokonalí a nebudeme dělat chyby, a teprve poté můžeme zplodit děti, je zcestné, protože dokud jsme tady, tak NĚCO k řešení jistě máme…
Váš strach z mateřství souvisí i se vztahem k vaší matce, protože prsa jsou spojení s matkou a rodinou. Cysty jsou nevypuštěné a nevyřešené křivdy, které blokují další pochopení a váš vývoj. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Cysty v prsou a čtěte 🙂
Doporučuji zaměřit se především na svůj život a sama na sebe – začít ho naplňovat tím, co vás baví, protože tím, že vás nenaplňuje práce, zabýváte se nepodstatnými věcmi – jako třeba vztahy, které nezměníte. Sestra a původní rodina jsou důležití, ale není třeba se na ně upínat a lpět na dobrém vztahu k nim. Něco vám měli poskytnout, to se stalo, a pokud se vaše cesty rozcházejí, vůbec to nevadí. Před vámi je nový život s partnerem a svou vlastní rodinou, to je prostor, o který se máte zajímat a starat. Poděkujte jim za minulou školu, a běžte dál. Odstřihněte se citově, můžete se stýkat, můžete být v kontaktu, ale nedovolte, aby vás vztah k nim příliš vysával. 
A nevěřte lékařům, že cyst se nelze zbavit. Nelze, pokud půjdete lékařskou cestou, přírodně se lze zbavit čehokoliv, protože nemoc je dar a prostor pro naši změnu. Co je přírodní léčení jste možná četla. 
Cysta stejně jako vzniká, naplní se tekutinou, tak i odteče. Máte zablokovanou lymfu, proto je třeba ji vyčistit. Věřte tomu, že po třech měsících se rozhýbe nejen lymfa, ale i pochopení a vy se posunete – protože vše spolu souvisí 🙂
Doporučila bych vám užívat z očisty toto: 
Chlorophyll (3 čajové lžičky denně do vody, popíjet) + Ocean 3 polévkové lžíce + Spirulina Chlorella (1-1-1) na lačno, zapít. Pokud by to šlo, přidala bych si New Life (1-1-1 po jídle) + C 1000 (1-1-0) na doplnění základních živin, které vám chybí.
Program, který je pro vás určený, je Radovat se je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře