Dotaz

Dobrý večer,
moc ráda bych vás poprosila o radu. Před třemi lety mi u mého gynekologa špatně dopadla cytologie. Měla jsem podstoupit konizaci děložního čípku. Na operaci jsem nešla z vlastní vůle, ale také jsem celé tři roky nebyla u lékaře na kontrole. Teď mě lékař předvolal a já budu muset zřejmě zákrok podstoupit. Za ty tři roky jsem na sobě mohla pracovat, což jsem neudělala a teď mám velké obavy. Jsem obézní, mám vysoký tlak a samozřejmě překyselený organizmus. Antikoncepci neužívám. Vím, že mé problémy jsou způsobeny mými problémy s partnerem, a že se mi může onemocnění opět vrátit jestliže je nebudu řešit. Přesto bych vás požádala o radu, jak si mohu pomoci. Děkuji.

Odpověď

Milá Irenko,
v první řadě je třeba si uvědomit důležitou věc – může vás někdo donutit k něčemu, co nechcete? Píšete, že vás lékař předvolal, to zní skoro jako k soudu 🙂 no a co? Zkontroluje váš čípek a řekne, co s ním je, toť vše. Co si s vaším vlastním čípkem necháte dělat nebo nenecháte dělat, je přece vaše vlastní volba, ničeho se nebojte, nemusíte nic. Také se neobviňujte, že jste tři roky nedělala nic – no a co? Někdo nedělá nic celý život… čas není důležitý, důležité je pochopení vlastní zodpovědnosti a čin. Pokud jste v té fázi, vše zvládnete i bez řezání vašeho těla.
Také je důležité vědět, že změny na děložním čípku má dnes každá druhá žena, takže se nenechte vystrašit. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Děložní čípek, přečtěte si odkazy, které vám vyskočí.
Základem problémů, které máte, je obrovská energie, kterou asi málo ventilujete, a tak ji házíte na svého partnera, chcete ho mít, vlastnit, bojíte se o něj, žárlíte, nedáváte mu svobodu. První věc, pokud chcete řešit svou ženskou roli a také v ní žít, je vaše uplatnění, realizace, povolání. Nevím, co děláte, ale je třeba podnikat, maximálně se vybít ve vymýšlení nových projektů a jejich realizace, je jedno, co. Pak budete doma pokornou ženou 🙂 a vše bude skvěle fungovat.
A užívejte:
Green Health (vojtěška s vlákninou) na pročištění organismu, také snižuje kyselost vnitřního prostředí, léčí celý zažívací trakt, dávkování před každým jídlem 2 tbl.
Culevit, který mobilizuje imunitní systém na nejvyšší míru a snaží se chránit tělo před nádorovými onemocněními v dávkování 3 tbl. denně.
Resveratrol je antioxidant, který čistí všechny buňky našeho těla, pomůže vám vyčistit i cévy a pomůže vám tak snížit krevní tlak, dávkování 1-1-0.
Dále je nutné zvýšit příjem tekutin (vody, neslazených bylinných čajů). Ráno nalačno vypít sklenici vody se šťávou z půlky citronu. Dopoledne střídat bylinné čaje na podporu trávicích orgánů a odpoledne čaje na podporu vylučování. Denně vypít navíc 1 litr čajů (střídat) Lapacho (na neutralizace prostředí), Raktyníkový, jakýkoliv kvalitní zelený čaj a Vilcacora (na podporu imunitního systému) a Rooibos (na sliznice) s polovinou vymačkaného citronu (střídat). Tak se dostanete na 3 litry denně, což je velmi potřeba. Jak se zbavit kyselosti, v tom by vám velmi pomohlo pití zásadité vody z ionizátoru vody Aquarion, přečtěte si vše o překyselení a něm zde. Každý večer před spaním je třeba podpořit játra, budou přetížená zbavováním se toxinů z plísní, vypít 1/4 litru čaje na játra Hepatik
Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, hodně si odlehčíte a skvěle bez hladovky zhubnete a zbavíte se vysokého tlaku.
Začněte a uvidíte, jak to zvládnete i bez chirurgického nože…
Kdyby něco, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře