Dotaz

Dobrý den,
moc Vás zdravím a chtěla bych pochválit Vaše stránky jsou velice poučné. Jinak bych se chtěla zeptat, mám problémy s depresemi. Beru citalec a pořád bojuji s vysazením, ubírám přidávám, takže v tom věčně plavu, místo toho mám různé produkty ze starlife, ale ty antidepresiva se mi nedaří vysadit, vždycky padnu na dno a mám velké problémy. Jsem velice citlivá takže mě to hrozně zmáhá. Vím , že je to karmického původu, byli byste mi schopni říct jakého moc by mi to pomohlo, potřebovala bych poradit co mám sama se sebou dělat pracuji na sobě, alespoň se snažím ale pořád se motám ve stejném kruhu, ty antidepresiva jsou velice slabá , takže si myslím, že to zase není taková hrůza ,že je beru, prostě to nemůžu nějak ukočírovat, přitom můj život je spokojený , nemám velké problémy na to , abych se takhle hroutila, až ná pár potratů a různé problémy s otěhotněním, ale ted už jsem to vzdala o dítě se nesnažíme, jedno už mám a život přece není jen o dětech, mám jeden veliký problém a to jsem já, všechno si připouštím k tělu, myslíte, že je možné ,že by mi mohly vadit i myšlenky druhých lidí , jsem totiž na přijmu i v těchto věcech a mám pocit, že to je ono, ráda bych se z toho nějak dostala myslíte že je to možné.

Odpověď

Dobrý den,
nejdřív něco málo k Vašemu zajímavému datu narození. I když si nemyslím, že bych Vám řekla něco nového, pěkně jste se popsala sama a sedí to. Lidé, kteří mají tolik sedmiček jako Vy, mívají podobné problémy. Jsou nesmírně citliví, ba přecitlivělí, někdy až paranoidní, trýzní sami sebe. Dokáží „přehrávat“, chovají se jako herci ve velkém dramatu. Jsou velmi zranitelní. Jejich život je jako na houpačce. Lehce podléhají závislostem. Vy ale navíc máte veliký energetický potenciál, pokud se rozhodnete, dokážete všechno na světě a nic Vás nezastaví. Musíte si ale uvědomit, že nejste jenom Vy jediná na světě, že i Vaši blízcí mají své starosti, které jsou pro ně důležitější než ty Vaše. Snažte se nebýt tolik zahleděná do sebe, ohlédněte se za svým životem a snažte se přizpůsobit také potřebám jiných lidí. Zkuste vnést radost a štěstí i do jiných životů. Jsem přesvědčená, že až se začnete více zajímat o životy jiných lidí, Vaše vlastní problémy se začnou vytrácet. Zkuste se zamyslet, co ve Vašem životě Vám přináší taková zklamání, že se trápíte, uzavíráte do sebe. Jestli se tam někde hluboko uvnitř cítíte nešťastná, hledejte drobné radosti a těšte se s nimi, vždyť takových malých štěstíček je kolem nás spousty.
Bez podpory svého fyzického těla se zbavit antidepresiv nezvládnete, pomožte mu, ono vám pomůže zpětně také. Doporučím Vám osvědčené produkty, které používáme při odbourávání depresivních stavů.
V první řadě je to Rhodiolin, výtažek Rozchodnice růžové, která je už po tisíciletí známá svými protistresovými účinky, zvyšuje hladinu serotoninu, tím snižuje depresi, dávkování podle stavu, min. 1-1-1.
Dále Stress Management B-complex, který má kromě množství příznivých vlivů na metabolismus také schopnost pomáhat odbourávat stres (tamtéž, dávkování 1-1-1).
V neposlední řadě Strong Bones (vápník&hořčík), který Vám jistě chybí a který Vám pomůže žít klidněji (tamtéž, dávkování 2-2-2).
Pro vás je velmi důležité přestat řešit své potíže cestou duchovní a energetickou, je třeba zaměřit se hlavně na tělo a běžné situace a žít reálný život. Pro svou citlivost a současně vysokou míru energie byste měla dělat práci pro druhé, kde byste toto uplatnila. Poradenství a spolupráce s firmou CaliVita by vám toto umožnila a byla by pro vás osobně terapií. Je to s podivem, ale je to tak – pracovní náplň člověka je jeden z nejdůležitějších životních pilířů člověka. Ty peníze, které touto spoluprací člověk dostává jsou jen jako bonus plus 🙂
Ze stravy je nutné vyloučit cukr a mléčné výrobky naprosto!
Z Vašeho dotazu je vidět, že se neutápíte a snažíte se hledat řešení.
Jste moc statečná a já Vám držím palce.
Vaše empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře