Dotaz

Dobrý deň,

chcela by  som sa spýtať či môžem užvať balíček na detoxikáciu tela keď kojím? Cítim sa dosť vyčerpaná a bez energie a na jazyku mám biely povlak, cervené bodky. Teraz užívam New Life. 

Po pôrode mi zarastal necht na ľavom palci na nohe, strhli mi polovicu. Okrem toho ma od puberty trápi akné, dnes je to už oveľa lepšie vďaka zmeny stravovania. Obraciam sa na Vás ani nie kvôli sebe, ale najmä kvôli synčekovi, viem, že ma potrebuje. A ja zasa potrebujem sa dať aspoň trošku dokopy, lebo sú dni ked fakt nevládzem.

Rodila som akútnym cisárskym, mala som problémy s kojením, resp. som nemala mlieko, rozbehlo sa mi až po návrate z porodnice. Dovtedy bol na UM. Prisať sa už nechel, ja som nás nechcela trápiť, tak do dnes odsávam mlieko. Je mi to strašne ľúto, že sa nám nepoarilo kojiť a viem, že je to moja chyba. Ako veľmi môžu tieto fakta negatívne ovplyvniť môjho synčeka? A ako mu môžem pomôcť?

Synček je krásny zdravý chlapček. Momentálne ho trápia zúbky, vedeli by sme mi poradiť niečo prírodne? Mám olejček Jakoubek od Nobilis Tilia. Našťastie nemá teploty, len vidím, že ho bolia zúbky.

Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď. Prajem krásny deň.

S pozdravom Jolana

 

Odpověď

Dobrý den,
detoxikaci klasickou nedoporučuji, nevím, co přesně máte na mysli. Ideálně je v případě kojení spravit své problémy ne detoxikací, ale doplněním živin, aby se tělo s problémem vypořádalo samo. Přečtěte si článek: Proč detoxikace nestačí. Je škoda, že jste o CaliVitě nevěděla, když jste měla potíže s kojením, protože se dá produkty výborně podpořit, přečtěte si např. tento dotaz a naši radu
Doporučila bych vám užívat: New Life (1-1-1) + Green Health (2-2-2 na lačno) + Omega (1-1-1) + C 1000 (1-1-0) + Stress B komplex (1-1-1), tato kůra nejen že nastaví hojení a očistí tělo, ale navíc vás zklidní a pomůže zklidnit i synka. 
Ke CaliVitě bych ráda podotkla, že bych ráda, pokud žádáte o naši radu a potřebujete s produkty pomoci, abyste se stala naším členem, zaregistrujete se na Slovensku tady. (naše číslo, které uvedete jako sponzora je 0422000141) – více o registraci tady. Protože pokud si kupujete produkty od někoho jiného, tak on za vaše nákupy dostává odměny, a my, ačkoliv jsme vás k tomu přivedly, nedostaneme nic. Což není fér a dělá to nerovnováhu na všech stranách. Někdo přijímá na něco, co nevydal, a my vydáváme a nic za to nepřijímáme. Nevím, kdo je váš sponzor v CalVitě, ale chce to srovnat. Buď se obracet o radu k němu, nebo být registrovaná u nás.
Netrapte se a neobviňujte, že jste nezvládla vše kolem porodu a kojení tak, jak byste si přála. Všechno je v pořádku a váš synek vás přesně potřebuje takovou, jakou si vás vybral. Jste pro něj dokonalá máma pro jeho životní školu 🙂 Pokud si uvědomujete svá selhání, je to první krok k narovnání. A druhým krokem je nahrazovat to, co nemohlo být dáno, a tak chovejte, mazlete, fyzicky se ho dotýkejte, noste ho na svém těle, tím mu nahradíte blízkost, která se díky nekojení dost nevytvořila. Chci tím říct, že všechno v životě lze napravit, protože jinak by celá škola života neměla vůbec žádný smysl… 
Přečtěte si: Proč sem přicházíme
Buďte v pohodě!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře