Dotaz

Dobrý den, 

abych úvodem řekla něco o sobě , jsem astmatička, nyní již téměř bez příznaků, trpím lehkou poruchou příjmu potravy – zácvatovité přejídání až bulimie, depresivní poruchou. 

Pracuji ve zdravotnctví, práce mě baví, jsme vdaná a mám 2 děti . 

CHtěla bych poradit, je mi 43 let a trpím silným akné, kterého se nemůžu zbavit asi 20 let, přitom v pubertě jsem měla čistou pleť bez zn. vyrážek. 

Jsem poměrně aktivní sporotvec, slezám ferraty, běhám dlouhé tratě, nyní opakovaně mám potíže s pravým kolenem, přetrhla jsem si skřižený vaz a mediální meniskus, k tomu mám trombosu žil., pravděpodbně mě čeká operace kolene. Mám strach, že nebudu moc dále tak intenzivně sportovat. CHtěla bych ses podívat na své potíže ze strany psychosomatiky. 

Snažím se žít zdravě, dělat vše, jak se má, hýbat se a výsledkem je, že jsem vyrazena z pohybu na delší čas, chtěla bych vědět, co dělám špatně, nedokážu se v sobě vyznat. 

Moc děkuji za odpověď

Beáta Šádková 

 

Odpověď

Dobrý den,
na důkladnou a osobní odpověď bych vám musela vypracovat placený rozbor, ale já jsem radši, když si každý najde odpovědi na své cestě sám. Proto tvoříme AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, kde jsou online programy se spoustou informací zcela zdarma, hledat můžete i na empatii, kde je vyhledávací okénko, kam vložíte hledané problémy a můžete číst podobné příběhy a mé rady. 
Nevím, jakým způsobem léčíte astma, deprese, zda užíváte nějaká antidepresiva, nějaké hormony na dýchání. Nevím, zda užíváte hormonální antikoncepci nebo jiné léky… Pokud něco z toho ano, pak vše nasvědčuje o přetíženém lymfatickém systému, který není schopen filtrovat nečistot a tak vylézají jinou cestou – kůží. Navíc jste podle Astrologie 9 Planet 8 Země, do stejného prvku patří právě i orgány lymfa a slezina, takže se zřejmě dostáváte k řešení vašeho základního životního úkolu. Ten řeší program PŘIJÍMAT JE LÁSKA, duchovní příčina přetížené sleziny je tady. Tuším, že jím je vztah k sobě jako k ženě a vztah k partnerovi vás jako ženy. Svědčí o tom i problém s pravým kolenem, pravá strana ukazuje na problémy s mužem nebo svou mužskou stránkou, koleno je nedostatek pokory. Nevím, zda jste viděla některá videa Žena je láska na Akademii, podívejte se. Doporučuji vám knížku Žena je láska, protože online kurzy jsou uzavřené. 
Viděla bych to tak, že jste to přehnala s mužskou aktivitou a s mužským přístupem a zapomněla na svou ženskou roli, kterou máte žít. Díky zacpané lymfě se překyselujete, vznikají v těle záněty a vaše měkké tkáně místo aby byly měkké, tuhnou, praskají. Zánět žil je pouze důsledek. 
Začala bych s přírodním léčením toho nejakutnějšího, zánětu žil, potřebujete Chlorophyll na odkyselení a rozhýbání lymfy, vysoké dávky vitamínu C, antioxidanty na vyléčení žil Vein Protex, Omegu na lepší viskozitu lymfy i krve. Až se zbavíte akutního zánětu, pustila bych se do očisty lymfy teď v nejideálnějším období, tj. v létě. Až vyčistíte lymfu, tkáně vám zpružní, a i operace proběhne dobře, tkáně se lépe zhojí, spojí, a nebudou znovu praskat. Ráda vám doporučím, co užívat před operací a co po ní, mám zázračné výsledky s operacemi vazů s užíváním Noni. Vše si můžete pořídit v našem shopu
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře