Dotaz

Dobrý den paní Miluško, 

celý dotaz se mi zmazal, tak ještě jednou.

Uhruba 3 roky zpátky jsme se se manželem začali snažit o miminko, protože jsme si říkali, že by bylo krásné kdyby se naše rodina rozrostla. Nedařilo se.  Postupně se mi začalli dělat vodové cysty na vyječnících, vždy ale s menstruací zmizely. Až na odzim minulého roku se mi udělala cysty, která vodová nebyla  můj gynekolog mě poslal na operaci.  Při operaci se bohužel zjistila rozsáhlá endometrioza, všude srůsty včetně rectovaginálního septa, zresekovali mi oba vaječníky, odstranily jeden vejcovod a druhý je prý neprůchodný. Když jsem se probudila, čekal mě totální ŠOK….

Po operaci jsem dostala hormony, které jsem ted ve středu dobrala. Lékař mi je chce napsat na další 3 měsíce, ale já už je nechci. 

Od té doby jsem podstoupila terapii na přístroji Bicom optima, změnila jsem stravování. Vyřadila jsem bílé pečivo (to opravdu je vyjímka), doma si pečeme kváskový žitný chléb, nebo si žitný kupujeme, z mléčných výrobků jím hlavně kozí sýry, kozí kefír, kravské spíš parmezánového typu, občas jogurt, mléko nepiju prakticky vůbec, doma používáme jen máslo, žádné margaríny, zařadila jsem hodně zeleniny a ovoce ořechy a semínka, což dřív nebylo, snídáme často ovesnou kaši, začali jsme jíst hodně ryb. Záměrně píšu množné číslo, manžel je na tohle úžasný a má  rád zdravá jídla.

Postupem času (bráno od prosince) se mi začal horšit spánek, začalo mi být špatně, nejdřív ráno, pak i přes den, pocit na zvracení, byla jsem unavená…. A na silvestra to propuklo naplno. brnění hlavy, rtů, pálení těla, hrudníku, rukou, bušení srdce.

Od té doby prakticky stále tlaky na hrudníku, pálení zad, břícha, předloktí, ramen, pocit totální derealizace, až jsem prakticky přestala fungovat, téměř jsem nespala a když, tak s neurolem. Tahle situace mě dohnala k psychiatrovi, dal mi antidepresiva (esoprex 10mg), která nyní beru 14 dní. Lékařka mi řekla, že mám panickou poruchu.  Příznaky se zatím nijak moc nezlepšily,a rozhodně  se chci  těchto léků zbavit, proto hledám cestu jak z toho všeho ven. Ráno se budím celá zpocená. Mám strach, aby se mi znovu neudělaly endometr. cysty. Stále si moc přejeme miminko.

Nikdy jsem si nemyslela, kam až se mohu dostat…. Připadám si jako ptáček zamčený do skleněné klece, který stále naráží při vzletu do stěn a vždy padá na dno…Snažím se myslet na to, že už mě čeká jen to dobré. Hodně si teď dělám afirmace od L. Hay. Zajímavá paní.

Co jsem přečetla na vašich stránkách, je pro mě celkově (endometrioza + psychika) vhodné noni, stress B komplex, rhodiolin a strong bones. Jen nevím přesně v jakém dávkování a kdy užívat.

Ještě jsem zapomněla napsat, že od roku 2005 mám sníženou SŽ. Což asi taky nebude náhoda. Beru euthyrox 100 mg.

Je to asi týden, co jsem začala užívat SENZYCOL (serrapeptáza, kurkuma, pepř a meď).

Pani Miluško,moc děkuji za odpověd.

Hezké velikonoce.

Lenka

Odpověď

Dobrý den,je opravdu dost šílené číst vám podobné příběhy, které způsobili lékaři svým “léčením”. Umělé hormony, je lhostejné, na co je užíváme, u vás na štítnou žlázu, přetížily lymfu a překyselily organismus. Překyselení řeší tělo odvápněním, vápníkem neutralizuje krev. Překyselení způsobilo záněty, u vás v ženských orgánech, problém cyst je problém bloknuté lymfy, neodtéká a voda se “někde” hromadí. Tělo je tak čitelné, pokud ho chceme umět číst! Zkusme se i tak radovat z toho, kam jsme se dostali, protože vždy je všechno přesně tak, jak to potřebujeme a vždycky v náš prospěch. Třeba byste mírnějším signálům nechtěla věnovat pozornost, nevím…:-) Doporučui vám podívat se na programy naší Akademie celostního zdraví, určitě tam najdete mnoho informací, které vás posunou. Ráda vám udělám placený rozbor, proč vás tak vše potkává a v čem vám to pomáhá ke změně, ovšem teď nebudu mít měsíc prostor, když tak se pak ozvěte…Z produktů vám doporučuji začít očistou lymfy a doplněním minerálů, až se zestabilizujete a odstraníte pravou příčinu – rozhýbáte lymfu, pak budete pokračovat dál léčbou své ženskosti a plodnosti, vše zvládnete krásně.Užívejte:Ocean (3 polévkové lžíce ráno místo hormonu na ŠŽ)Strong Bones (2-2-2)New Life (1-1-1)Rhodiolin (2-2-2)Vše si objednejte jako Zájemce o členství v CaliVitě, neprve se přihlašte do našeho shopu a teprve poté nakupujte, hned první nákup budete mít za členské ceny (jako dárek za nákup zvolte Magnezi B6 a přidejte k léčbě – 2 na noc).S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?