Dotaz

Mam fobie zustat sama doma a jít někam sama. myslím že to vzniklo z ruzných situacích z dětstvý. zkoušela sem akupunkturou. ale uplně to ne zmizlo. někdy spadnu psychycky tam kde sem byla. je pro mne těžký se z toho vyhrabat sama. léčím se ze štitnouv žlázou sníženi hormony a mam unavový syndrom, vrozenou srdeční vadu střední. beru letrox100.

Odpověď

Dobrý den,
vy sama jste si vybrala tento život se všemi úkoly, které máte možnost splnit. Vy sama jste si proto vybrala tu „nejlepší“ rodinu pro vás, aby vám vaši nejbližší ukazovali už od dětství, co máte měnit a snažit se pochopit vy sama. Vrozenou srdeční vadou si odžíváte chyby, které jste v minulých žitích udělala, bylo to nedostatečné projevování lásky svým blízkým, proto to stejné si máte vyzkoušet teď sama. Současně je to pro vás výzva k tomu, abyste pochopila, že jediné, co má člověk v životě dělat, je radovat se a milovat. Zatím ale spíše jen pláčete nad svým osudem a lásku nerozdáváte, i se jí bráníte přijímat, neodpouštíte. Nechcete zatím změnit sebe, ale čekáte, že se změní ti druzí, čekáte marně. Proto vaše štítná žláza leniví a pracuje nedostatečně – jen chci a nic pro to nedělám. Únavový syndrom vše jen doplňuje – je opět o neradosti, nelásce, nechuti měnit svůj život. Pro vás je velmi důležité pochopit, že podmínka radosti, štěstí a lásky není v materiálu a penězích, ale ve vašem srdci 🙂
Akupunktura je dobrá metoda, je však jen podpůrná, doplňující, je třeba především zrealizovat změnu svých postojů k okolí a dodat tělu „materiál“, aby i na úrovni hmotné mohlo dojít ke zlepšení.
Doporučuji užívat toto:
Noni – džus z léčivého ovoce, harmonizující vše z rovnováhy rozhozené, především zvedá psychiku, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Rhodiolin – antistresová bylinka, která nám dodává sílu zvládnout situace, které nám připadají nezvladatelné, dávkování 1-1-1. Co Q10 Lozenges – rozpustný koenzym pod jazykem, dodává okamžitou energii ve chvíli, kdy jí potřebujete, základní podpůrný prostředek pro srdíčko, dávkování 1 denně nebo podle potřeby.
Takto bych to viděla na 3 měsíce a poté se uvidí, jak se budete cítit a zda bude třeba nějak pokračovat.
Držím vám palce, ať už konečně najdete sílu začít se sebou něco dělat 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře