Dotaz

Vážená paní Matoušová,
jaké přípravky užívat při tak nepříjemné záležitosti, jakou je tzv.hyperaktivní močový měchýř? Dost mě omezuje neustále kontrolovat, zda je někde poblíž funkční toaleta. A jaké jsou duchovní příčiny tohoto onemocnění? Dá se vyléčit jinou cestou než operací? Za odpověď budu vděčná nejen já, ale určitě i jiné ženy.
Mějte se moc hezky.

Odpověď

Já vás zdravím 🙂
Nejdřív vás budu trošku navigovat. Podívejte se na duchovní příčiny potíží s močovým měchýřem, je tam i odkaz na přírodní léčbu, také na inkontinenci, která často takto začíná, také tam najdete přírodní léčbu.
Až si to přečtete, možná vám už bude vše jasné…
Močový měchýř je ukazatel tlaku. Tlaku, který je vyvíjen na nás, nebo který my vyvíjíme na druhé. V každém případě postihuje tento problémek většinou ženy, muži to vlastně ani neznají (časté prostatické močení je trošku něco jiného). Hm… takže ženy, proč my?
Jsme velké hrdinky, velmi schopné, šikovné, vše zvládající, naprosto samostatné. Všechny máme pocit, že musíme všem kolem ukázat, jak se umíme o všechno skvěle postarat – o svou novou rodinu, svou vlastní domácnost, své děti a jejich úžasnou výchovu, o stravu, o vztahy s manželem, o jeho blaženost v sexu, ještě zvládneme nakoupit svým docela ještě schopným rodičům, angažujeme se ve školce a škole jako aktivní,…. atd., atd. Velmi skrytě za tím stojí naše touha po uznání, že jsme dobré, měly jsem ho málo (neplačte, každá žena, ale i muž měl a má málo uznání a pochvaly – podívejte se kolem sebe na výchovu v rodině, ve školce, ve škole – trest, hodnocení, kritika). A tak se přetrhneme, abychom tu pochvalu dostaly. A ono nic. Takže své tempo stupňujeme a nabalujeme na sebe další a další aktivity, další a další „povinnosti“, a čekáme, zda konečně odtud nějaká pochvala nepřijde. Ona ale nikdy žádná pochvala nepřijde, dokud se na všechno pěkně nevykašlete 🙂 Buď to uděláte proto, že už jednoduše nemůžete, tak se s tím prostě smíříte a řeknete si, že i bez těch dalších úkolů toho zvládáte docela dost a i tak jste dobrá a šikovná. Nebo se dostanete do fáze, že se bojíte venku usmát, abyste se nepočůrala. Záleží na nás, co potřebujeme.
Ženy, děláme si to samy. Naší snahou být skvělou manželkou a matkou jsme totálně vytěsnily své muže a teď jsme na ně naštvané, že nedělají nic a válejí se na gauči nebo si dělají koníčky (bez nás) nebo jsou v hospodě. Copak byste vy vedle sebe snesly takového aktivistu, který musí vše zvládnout? Nesnesly… 🙂 A tak se cítíte pod tlakem, všechno musíte, nic nejde odložit nebo odříci, je toho tolik, co musím – a ten můj mi vůbec nepomůže! Proč by to dělal? Doposud jste se ukazovala jako hrdinka, mužatka, běhající s kolečkem, spravující doma elektriku, nosící těžké nákupy, jste přece šikovná, ne? Mužatka nepotřebuje pomoc. A tak ten tlak se projevuje tělesně na vás, ne na tom, kdo ho  podle vás způsobil (ten můj chlap!). Náhody neexistují a každý dostává, co potřebuje a patří mu to dle zásluh 🙂
Je trošku paradoxní, že voda je symbol duchovna, pochopení. Ženy mají k duchovnu a pochopení mnohem blíže než muži – ti se k tomu dostávají většinou skrze nás. Proč tedy máme my ženy problém s pochopením, duchovnem? Protože jsme pečovatelky. A tak duchovní výzva pro ty, kteří potřebují stále čůrat je – neřeš nikoho a nic, jen sebe! Nech každého, ať si skáče po uších a užívej si života! Nepečuj, ale dávej příklad, jak se žít má!
Možná vám připadá nemožné, nevychovávat své děti, neříkat jim, co mají a co nemají. Klidně to tak dělejte, ale ony vás stejně za čas dovedou k tomu, že přestanete říkat, co mají dělat a co nemají, a budete rády, když vám budou vyprávět cokoliv že dělaly 🙂
Mám výbornou a osvědčenou kůru na tento problémek. Vojtěška Green Health (2-2-2 před každým jídlem) + Pure Juka (1-1-1 spolu s vojtěškou) + antioxidanty třeba nový Resveratrol s koenzymem Q10 (1-1-0 spolu s vojtěškou) + nutný vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2 po jídle). Můžete použít připravený speciální balíček na inkontinenci. Žádné mléčné výrobky jsou podmínkou! A samozřejmě pitný režim – ono se říká 2,5 litru minimálně, ale je otázka také čeho. Pokud pijete zásaditou vodu, nemusíte pít přehnaně, stačí skutečně 2,5 litru a jste hydratováni dostatečně. Běžná voda totiž nehydratuje buňky, ale proteče vámi a proto má člověk pocit stálého nutkání na záchod. Zásaditá voda hydratuje buňky, a to jde.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře