Dnes mi vyskočil tento titulek a při čtení článku jsem nevěděla, zda se smát či plakat…

Na co všechno si budeme vyhrazovat právo? Na život bez menstruace, na těhotenství třeba umělou cestou, na bezbolestný porod, na pracovní rovnoprávnost s muži,…?

Ženy, probuďme se a buďme ženami!

Neschopnost udržet moč je dnes záležitost docela běžná a i veřejná. V televizi vidíme reklamu nejen na vložky, které zachytávají ženské výtoky a nepříjemné pachy, ale i unikající moč. Máme právo na aktivní život bez omezení výtokem či pomočení!

A tak když si poprvé učůrnu, prostě si koupím vložky. Vezmu si ji preventivně tam, kde očekávám, že se budu víc smát a neudržím, hodně skákat či běhat a neudržím, tančit a neudržím, nebude v okruhu 50 m toaleta a dál to neudržím,…

Skvělá a neomezená aktivita!

A pak se to stává častější a častější a víc a víc, a tak chci něco lepšího. Přece na to mám právo! Můj gynekolog nabídne hormony, antikoncepci nebo hormony proti návalům už dávno užívám, tak prý hormony rovnou do pochvy. Tak trpělivě vkládám každý den, nosím vložky a čekám, kdy to přejde, a ono nic. Gynekolog mi nabídne nové, moderní a naprosto skvělé řešení – podpůrnou pásku. Tu mi jednoduše přišijí dovnitř (a představte si, že za 30 minut a ambulantně, takže si na to klidně jen můžu odskočit z práce! není to úžasné?), podepřou tak močovou trubici místo svalů, které jsou povolené, a zázrak je hotov! Opravdu už neučůrávám, alespoň ne tolik, alespoň na nějaký čas…

Proč to děláme? Ze strachu být skutečnou ženou …

Močové cesty jsou v přímé spojitosti s pohlavními orgány a svaly pánevního dna. Náš strach ve vztahu s partnerem je v přímé souvislosti s naším vztahem s ním a tím, jak aktivně jsme ženou.

Naše jediné právo a současně povinnost, je to, čím jsme, skutečně reálně žít.

Pokud jsme si zvolily život jako ženy, pak buďme ženami se vším, co obnáší.

Žena není a nemůže být stejná jako muž.

Jsme rovnocenní, ale ne stejní. Nechtějme být stejně aktivní, stejně agresivní a dravé, stejně dominantní, se stejnou energií vůdce smečky. Přijměme roli pečovatelky rodinného krbu a rodinné pohody, roli pasivní, roli náruče, roli přijímající a chlácholící, vše uhlazující. Nechtějme se mužům vyrovnat, ztrácíme tím svou jedinečnost, to, co muži nemají a mít nemohou – naši schopnost tvořit láskou.

Každá žena je totiž tvůrkyní vztahu s partnerem a rodiny. Každá.

Jen tak, která ještě nepřijala svou jedinečnost, nepochopila, že ne bojem, ale ustupováním stvoří vše, po čem sama touží, zatím ukazuje prstem na partnera a říká, že ON se má změnit a ON je na vině. Není. Nebojujme s touto svou jedinečnou schopností, nevzdávejme se jí jen proto, že se nám to zatím moc nedaří. Je tu totiž druhá stránka stejné věci – pokud tedy my, ženy jsme tvůrkyní vztahu a rodiny, pak si můžeme vytvořit bez ohledu na ty druhé naprosto dokonalý vztah a dokonalou rodinu, nikoho jiného k té tvorbě nepotřebujeme, umíme to samy!

Není to naprosto úžasná zpráva? Že každá můžeme mít dokonalého partnera a nádhernou rodinu?

Když se setkám se ženou, která vůbec zatím nechce přijmout tento postoj (říkám jim bojovnice za půl na půl :-)) , snažím se ji přimět, aby to jen zkusila jednou udělat. Aby o tom přestala přemýšlet a trápit se tím a bojovat s tím v sobě, ale aby to jednoduše jednou zkusila. Když bude mít chuť bojovat za svou pravdu, kousnout se do jazyku a mlčet. Když bude chtít někomu organizovat, co má jak udělat, aby zavřela oči a šla pryč. Když bude chtít někoho za něco peskovat, aby si uvědomila, že to není tak špatné a mohlo to dopadnou hůř a snažit se být ráda, že to vůbec je, tak, jak to je. Když bude potřebovat udělat chlapskou práci, tak se tvářit, že to vůbec neumí.

Co si budeme povídat, ženy. Jsme vývojově dokonalejší, no… je to tak.

Umíme vše rychleji, více věcí najednou, jsme skutečně výkonné a jedeme jako motorové myši, prostě máme schopnosti a dannosti, které mužům chybí. Takže proč se tvářit, že to neumíme? Protože pokud vezmeme svým partnerům všechny možnosti a příležitosti, aby nám dokázali, že jsou skutečnými chlapy vedle nás (i když třeba úplně tak nejsou :-)), tak prostě těmi chlapy nebudou! Se všemi důsledky – pro nás!

Nedostaneme pak od nich zpátky to, po čem každá bytostně toužíme,

nedostaneme od nich pocit, že jsme pro ně dokonalé, jedinečné a jediné, úžasné, nádherné, okouzlující, lákavé a hodné dobývání. Nebo myslíte, že váš partner má chuť dobývat dalšího chlapa vedle sebe?

Když jednou zkusím držet hubu a krok (jak říká můj táta), to žasnu, co se děje! Jen tím, že to udělám, přijdu na to, že to není žádné ponížení před mužem, ale má ohromná výhra, najednou cítím, jak jsem skutečně silná, a to jen a jen proto, že jsem se udržela na uzdě!

Zkuste to, a až to budete dělat více a častěji, uvidíte, jak vám to partner začne vracet, nebudete stíhat brát.

Tím, že najdete ženu v sobě, přijmete jí a budete ji reálně žít, předejdete veškerým potížím s pomočováním.

♡ Žena, která ustupuje, je pružná (i fyzicky).

♡ Žena, která žije svou roli, je žádoucí a milovaná, muž po ní touží, touží ji uspokojit a přetrhne se, aby slastně vrněla v jeho náručí uspokojením.

♡ Čím více milování a orgasmu, tím více posilování svalů pánevního dna.

♡ Čím více milování a uspokojování, tím méně strachu, že nejsem dost žádanou ženou, tím měně strachu, že muže ztratím.

Není to jednoduché?

Pokud tedy přijímáte zodpovědnost za svou ženskou roli, buďte ženou.

Odevzdejte se muži, přestaňte se kontrolovat v posteli a užívejte si rozkoš, kterou je vám dáno jako ženě prožívat. Ani při sexu nebuďte přehnaně aktivní! Žena přijímá i tady…

Svou energii však někde (mimo domov) potřebujete vybít, proto cvičte, aktivujte, realizujte se. Posilujte pánevní dno. Nemusí to být extra speciální cviky, pokud budete pokaždé přerušovaně čůrat, je to dokonalé a pravidelné cvičení 🙂

Nejezte mléčné výrobky (zahleňují vás fyzicky a psychicky přinášejí podezíravost), sladkosti (překyselují fyzicky a přinášejí breberky nejen na sliznicích, ale i v myšlení), pravidelně čistěte své močové cesty.

Je naprosto normální a nelze tomu předejít, aby se nám v močových cestách (i všude jinde) neusazovaly soli a nevstřebatelné minerální látky, proto je třeba čas od času skutečně udělat očistu, všech těchto nánosů se zbavit, tím se vše současně zpružní a zlepší svou funkci.

Pijte! Jde o vodní hospodářství, bez vody to fungovat nebude! Pijte vodu zásaditou …

Cesta k větší lásce je fyzický proces, je třeba to skutečně reálně dělat, jsme sice duchovní bytosti, ale vybrali jsme si pro svůj posun hmotné prostředky, tak je reálně používejme!

Zkoušejme, co je v nás a užívejme si to!

Učte se dál v kurzu Žena je láska a v KRUHU Žena je láska

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

URX: Proti infekcím močových cest
URX: Proti infekcím močových cest

URX je komplexní přípravek s D-manózou a brusinkami a také s výtažky diuretických a antibakteriálních rostlin, které poskytují komplexní ochranu močovému traktu. Jeho konzumaci doporučujeme jak preventivně, tak jako doplňkovou terapii.

Detail produktu

Komentáře