Dotaz

Dobrý den,
pravidelně čtu dotazy a vaše odpovědi na ně. Ráda bych se také zeptala na Váš názor. Je mi 32 let a mám dvě děti. Žijeme sami. V současné době měním zaměstnání.Ve vztazích se mi bohužel také příliš nedaří – po několikerém zklamání si už ani nedovedu představit, že si(nám) někoho ještě pustím do života.
Dlouhodobě mě trápí bolesti zad, v současné době se přidaly ještě bolesti ledvin. V noci mě ledviny bolí tolik, že se budím.
Existuje nějaká možnost, jak se vnitřně srovnat se svou situací? Návštěvu klasického lékaře beru jako poslední možnost, protože současné potíže vnímám spíš jako reakci těla na psychickou zátěž a stres. Jak se ale nebát, když živím rodinu? Jak nebýt smutná z toho, že jsem vlastně mezi tolika lidmi sama. Za Vaši odpověď děkuju.

Odpověď

Milá Leničko 🙂
Je to úžasné, že nechcete nic zalepit, ustříhnout, zbavit se toho bez pochopení, to je první krok k úspěšné změně všeho, co v životě máte a změnit chcete. Prioritní je si uvědomit, proč v této situaci jsem, k čemu mne vyzývá a co mám na svém postoji změnit – a pak to prostě dělat. Zdá se to jednoduché a také je, jen je třeba chápat svou změnu jako školu, kde se učím, tím i chybuji a vše se hned nepodaří, ale vůbec nic to nevadí, protože mám spoustu času na reparáty. Hlavně je podstatné ve své „těžké“ situaci neustrnout, protože naše duše tu není na rekreaci, chce se posunout vpřed a proto nás stejně nenechá ustrnout, ale přihodí nám další zátěž a to tak dlouho, dokud už to vydržet nejde a prostě tu změnu udělat musíme. Vy jste žena velmi aktivní, plná energie s notnou dávkou mužského principu. Velmi důležitá je pro vás práce a uplatnění v ní. Ovšem milostný život a partnerství je pro vás stěžejní, potřebujete sex dvakrát denně 🙂 Problém tkví v tom, že neumíte mluvit o svých citech (je to právě díky té převaze mužského principu), pokud vás něco trápí a bolí, tak místo toho, abyste to jednoduše vyjádřila, necháváte si to v sobě a když se naplníte, vybuchnete jako sopka. Muži ve vás nevidí ženu, která potřebuje ochránce a oporu, ale podobně založenou bytost jako oni sami, která vše zvládne, nikoho nepotřebuje a je natolik dostatečně silná hrdinka, že je i na to hrdá. Proč by nějaký muž přicházel? Já velmi dobře rozumím tomu, co vám teď prolétlo hlavou – když jsem sama, tak musím vše zvládnout sama. Je jasné, že nepřestanete dělat své dosavadní povinnosti, když nikdo jiný není, ale zkuste si vedle sebe vytvořit jakoby místo pro někoho, kdo by vám pomáhal, podpořil vás, takže při nějaké činnosti si prostě představujte, jak by bylo fajn, kdyby jste se mohla o někoho opřít, někomu předat práci, když už nemůžete. A až se někdo objeví, projevujte své ženství, mluvte o svých citech, o tom, co vás trápí, bolí a těší, nebojte se pohladit, být někdy méně akční než váš protějšek, chvíli mlčet a vnímat city druhého.
Ledviny jsou přesně vaše vztahy. Nejde si neřešených vztahů nevšímat, ledviny si prostě bolí, abyste změnila postoj – otevřela se novému. Začněte změnou tak, že budete číst knížky, budete se snažit změnit myšlení, budete užívat doporučení na podporu ledvin a vše najednou se projeví změnou. Zkuste se zaměřit na své vztahy s tátou, tam můžete začít své ženství a pokoru trénovat. Svého životního úkolu – pochopit vztahy – se nejde zbavit, i životní číslo máte dvojku, což jsou opět vztahy. Nespěchejte, nechejte vesmíru čas, jen se snažte, za dva roky to přijde :-))
Doporučuji vám:
Noni – 1-1(v 15.00)-1 polévkové lžíce denně.
Green Health = vojtěšku – 2-2(v 15.00)-2 před jídlem. Bylinný čaj – v 15.00 si uvařit 1 litr a do večera vypít. Změňte stravu – vyloučete rozhodně všechny mléčné výrobky kromě kvalitního bílého jogurtu a másla, jinak nic, ledviny totiž nejvíce trpí filtrováním mléčné bílkoviny. Pitný režim je pro vás také velmi důležitý, žádné bublinky.Pitný režim je nutný dodržet na minimálně 3 litrech, ideální zásaditá voda z Aquarionu (více aquarion.empatia.cz). Pokud to nezvládáte, pak nějaké bylinné čaje, v e-shopu jich máme spoustu. Kupte si žluté spodní prádlo a pyžamko. Pokud by něco nebylo jasné, jsem tu. Opatrujte se.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře