Dotaz

Dobrý den paní Miluško,

mám na Vás dotaz. Vždy jsem žila pohodový život. Před 12 lety, po narození první dcery se mi začaly objevovat gynekologické potíže. Po dlouhé léčbě antibiotiky se z nich nakonec vyklubala endometrioza. Naštěstí ihned po laparoskopii jsem otěhotněla a narodil se nám syn. Od té doby ale žiji v začarovaném kruhu nemocí a nevím jak ven. Prošla jsem mnoho vyšetření u lékařů, výsledek nic vám není. Pak jsem postupně začala objevovat přírodní a celostní léčení. Dnes už jsem tak daleko, že vím, že nikdo mi nepomůže, že musím sama. Ale jak začít? Mám nastudováno tolik teorie. U všech lidí okolo vidím zcela zřetelně jejich problémy, příčiny, vidím jejich řešení. Ale u sebe, jako bych byla úplně slepá. Jak já mám začít? „Vypěstovala“ jsem si za ty roky tolik fyzickým nemocí a příznaků, že už ani nevím, které z nich se bojím nejvíc (žaludek, zažívání, bolesti hlavy, kloubů, svalů, jednou mám pocit, že mám určitě boreliozu, pak mám zase roztroušenou sklerózu, …, jo a taky vzteklinu, když mě olízne cizí kočka, a to kočky obecně miluju:-)). Prostě jsou dny kdy jsem úplný magor. Krásné, spokojené, pozitivní dny střídají dny kdy je mi fyzicky blbě a propadám beznaději, obrovskému strachu ze všech možných nemocí, jejichž příznaky pak samozřejmě mám. Jedno moje Já mi říká jdi doktorovi, co když je to vážné, ale stejně nejdu, protože to druhé Já ví, že doktoři mi nikdy nepomohli a vždycky mi jen řekli, že mi nic není a protože vím, že si musím pomoci sama. Pořád mám pocit,že to nemá řešení, protože vlastně oficiálně nemám žádnou diagnózu a říkám si jak se mám vyléčit, když nevím jakou nemoc? Vím, že je to blbost, ale mě se to prostě takhle honí v hlavě a nevím, jak z toho ven. Ještě, že mám úžasného chlapa, děti a rodinu, kteří stojí vždy při mě. Chtěla bych ale kvůli sobě i jim přijít na to, jak se uzdravit a žít ještě krásnější život. Budu Vám moc vděčná, když mi nakopnete, tím správným směrem. Už jsem toho tolik vyzkoušela, chodím i na psychoterapie. Vždycky mám po tom chvilku pocit, že už je to ono, ale ve finále zase nic. Snažila jsem se to napsat co nejsrozumitelněji. Pokud by bylo potřeba ráda využiji i Vaše placené konzultace. Už je to pro mě fakt ubíjející, už se musím hnout z místa.

Mockrát Vám děkuji!

Odpověď

Dobrý den,
důležité je si uvědomit, že když byste šla k lékaři, dostanete lék. Chemický lék nechcete, ale přírodní byste měla! A s psychoterapií je to stejné jako s kartářkami nebo lékaři – neuzdraví vás, jen vám mohou ukázat způsoby, jak z problémů ven. Nevím, jestli je tam nacházíte…
A začít určitě u trávení, protože pokud nefunguje trávení, nefunguje nic. Doporučila bych vám nejprve odkyselit organismus, protože díky masivní dávce ATB jste totálně překyselená, a v překyselením organismu je problém se vším. Možná vám přijde divné, že po tak dlouhé době doporučuji řešit užívání ATB, ale bez přidání kvalitních probiotik trvá tělu – při zdravé stravě! – 7 let, než se obnoví střevní mikroflora. Proto k Chlorophyllu, vojtěšce Green Health doporučuji i ProbioBalance, New Life kvůli minerálům a přírodní C 1000 (dávkování vám doplním, pokud budete chtít). Myslím, že rozhodně váš stav není beznadějný, chce to jen ZAČÍT, protože jste velmi, ale velmi nerozhodná a udělat první krok v něčem je pro vás ohromný problém. Začněte pomalu, ale jistě!
Hledejte v Základech celostního zdraví, najdete tam mnoho vysvětlení o sobě, kdo jste, jaké máte výzvy a úkoly, co překonávat a kde se blokujete. Z toho poznáte pravou příčinu svých potíží na těle. Ale když jsou potíže na těle, je třeba je řešit na těle!
Četla jste článek, co je to přírodní léčení?
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře