Dotaz

Dobry den. Jsem vyučená prodavačka, ve svych 33 letech jsem se rozhodla dodělat maturitu, takže studuji dalkově. Je to snad prvni věc v mem životě co mně bavi a chci ji dotahnout do konce. Ale mam problem s paměti. Školu mame co 3 tyndy. jakmile nam skončí,  já se začnu připravovat na dalši, opíšu si sešity a začinam se učit, ale strašně dlouho mi trvá než se to naučím, ikdyž si to opakuji. Píšem písemku a vždycky na něco co zapomenu. Chtela bych, aby jsem se u toho nemusela tak,, nadřít¨,zda se mi že nedokažu reagovat dost rychle a davat věci do souvislosti, jako bych v mozku měla nějakou stěnu za kterou nemůžu. Třeba na to nemám, abych tu školu dodělala, což mně vážně mrzí. V mém životě nikdy nebylo nic co bych umela dobře a co by mně bavilo, nikdy jsem v ničem nebyla prvni ani nejlepší, co druzi zvládali samozdřejmě tak ja jsem se musela namahat abych byla aspoň průměr.Myslíte že je něco co umím dobře?Jestli ano, tak ja jsem na to ještě nepřišla. Moc děkuji za jakoukoli odpověd.

Odpověď

Milá Martino,
rozhodně je moc dobře, že jste začala studovat a že vás to baví. Jste člověk, který má plno nápadů, dobře se učí, umí se soustředit a má dost odhodlání dotáhnout věci do konce. Podle mne máte výborné předpoklady nejen pro studium, ale třeba i pro podnikání. Z numerologického hlediska máte (kromě jiného) tzv. Rovinu myšlení, dále pak rovinu pochopení a také rovinu odhodlání (viz Numerologie). Jste také narozena v den, který vám dává schopnost samostatnosti. Nelpěte na tom, jestli doděláte maturitu. Dosažené akademické vzdělání (reprezentované naším školským systémem) nemusí nic vypovídat o úrovni schopností člověka. Možností máte mnohem víc. Třeba si otevřete nějaký obchůdek s tím, co vás těší, jste moc šikovná 🙂 Své učení bych být vámi podpořila, aby mi šlo lépe a ne tak ztuha, jak píšete. Skvělý na zapamatování učené látky je Super Soya Lecihtin, který posiluje a zpružňuje stěny buněk, máme s ním výborné zkušenosti, dávkování 1-1-1 po jídle. Na posílení pozornosti, podporu soustředění a tím lepší učení skvěle funguje Energy & Memory, který obsahuje rostlinku quaranu, která působí jako vzpruha.
Ať vám studium jde krásně a ať jste pořád takhle stejně šikovná, skromnost není na místě, stát vzadu rozhodně nemusíte 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře