Dotaz

Dobry den.
Paci sa mi ako radite ludom- tiez by som potrebovala poradit. Brala som antikoncepciu 2 roky, pred 2 mesiacmia som ju vysadila. Od tej doby som este nedostala menstruaciu. Da sa zvisit chut na sex niejakym prirodnym pripravkom?
Velmi pekne vam dakujem.

Odpověď

Dobrý den,
hormonální antikoncepce je obrovské zlo, které lékařská věda páchá na ženách. Prokazatelně zapřičiňuje rakoviny ženských orgánů, změny struktury prsou a jejich rakoviny, potíže s cévami a tepnami, atd. Bohužel tyto informace se obyčejné ženy nedozví. Tyto informace jsou pouze interní informace pro lékaře, které nemají příliš šířit, jen si tuto skutečnost uvědomovat, když předepisují další a další hormony. Bohužel jsou ale lékaři oceňováni za to, kolik kterého léku předepíší, dostávají od výrobců výhody, dárky, rekreace. Proč by nepředepisovali lék každému, když za určitý obrat dostanou pobyt s celou rodinou na Kanárech? Byznys hýbe světem, tudíž i lékařskými kruhy. Proto se naprosto nedivte, že po vysazení antikoncepce máte problémy s játry (pleť a vlasy) a máte rozhozený vlastní hormonální systém. Pokud chcete řešit své zdraví přírodní cestou, již se k hormonům nevracejte a podpořte svůj hormománlní systém, aby začal pracovat sám. Nespěchejte na něj, bude mu to trvat možná stejně dlouho, jak jste ho oslabovala. Ale bude to náprava trvalá. Doporučuji vám:
New Life – je to multivitamínový a multiminerálový preparát, který obsahuje navíc výtažky z rostlin, které obsahují hodně fytohormonů, což jsou rostlinné hormony, které pomohou vyburcovat ty vaše k činnosti.
Evening Primrose Oil – je to pupalkový olej, který má velmi prospěšné účinky na veškeré potíže s hormonálním systémem – nepravidelnost, bolestivost, atd.
Vital Man a Vital Woman, což jsou speciální preparáty na posílení sexuální touhy pro oba dva.
Krásné zářijové dny
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře