Dotaz

Dobrý den paní Matoušová, užívám dle doporučení již 2.mesic jaterní kůru. V únoru jsem prodělala chřipku s týden trvajícimi teplotami 39,6…40.st.C , po 14 dnech jsem začala cvičit a dodržují i odlehčenou stravu. Nyní tak týden se mi objevila bolest v právem lýtku a právem kyčli, na právem bérci tak 10cm nad vnitřním kotnikem hmatam bolavé místo, zůstavá důlek a drobná pigmentace. Křečové žily nemam , jen výraznější žilní kresba. Doporučili mi ultrazvuk žil a trg kyčle.Jinak se cítím velmi dobre, jen ta prává noha je bolava. Předem dekuji za radu. L.H.

Odpověď

Dobrý den,
pokračovala bych v jaterní očistě ještě 1 měsíc, a k tomu bych si přidala Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček) a Ocean 21. Zřejmě vám nedostatečně funguje lymfatický odpadní systém, možná váznou tekutiny, a tak při očistě jater došlo zřejmě k tomu, že se škodliviny nedostaly dostatečně z cév pryč. Chlorophyll vám tekutiny naředí a Ocean rozhýbe lymfu. K očistě se doporučuje užívat nějaký antioxidant, třeba alespoň céčko C 1000 Plus, nebo komplex antioxidantů qProtect.
Ničeho se nebojte, pokud by byl problém s cévami, nasaďte si Vein Protex, je to také antioxidant, na kyčle a klouby vůbec pomáhá Joint Protex. Všechno zvládnete přírodně, protože cévy ani kyčle lékaři vyléčit neumí, dostanete max. tak prášek na bolest nebo na ředění krve… což asi nechcete 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře