Dotaz

Hezký den,
nevím odkud začít…asi od začátku:), mám 9 letého syna od 4 let mu byla uzavřena dg vysocef. Autismus(dysfázie, ADHD ),zkoušela jsem syna léčit GfCf dietou, vit. doplňky  podle knihy Prof . Strunecké, mám pocit, že jsme dělali pokroky(řeč, chování)i když regrese se pravidelně hlásila.Jelikož Tom, se stravuje,opravdu autisticky(podle chuti ,čichu vzhledu)je drobnější a málo prospíval zažádala jsem o endokrynologické vyš.kde se zjistilo , že syn má nádor zadního medistina (10cm ).Nyní je Tom rok a pul  po operaci , v Brně ,kde mu byl odoperován ganglioneurom s tím , že mu zůstalo 4 cm rezidium u páteře, které nejde odstranit.Při odběru stolice pul roku po té se zjistilo , že obsahuje krev ,nyní má syn po 2 kolonosk.a gastroskopii, uzavřené další dg .(chronická antrumgastritis, refluxní eozafagitis, chronická kolitis, deficit biotinidázy)Vím, že něco je špatně ,podotýkám ,že syn  je geneticky vpořádku .Po týdenním vyprázdňováním ( před vyšetřením)když byl takz.čistý choval se jako zdravé dítě , zajímal ho okolní svět, ptal se na věci , o které bohužel druhý  den už ani nevěděl, mluvil mnohem lépe…Je mi jasné , že  vše je spojeno se stravou a funkcí střeva,ale žádný lékař se nechce k tomu vyjadřovat,kde najít celostní medicínu ? která by se tímto zabývala? Každý den podávám synovi Pentázu,Helicid který neléčí, jen udržuje v nějakém stavu, po pul roce této léčby je vše stejné,  ba naopak , bolí mě jak syna vydím často zkrouceného na toaletě:(Samozdřejmě ,že myslím pozitivně,ale jsou dny kdy si říkám , už prosím neé !Můžete prosím  poradit , jak jícen, žaludek a střeva se dají u tak malého chlapce léčit?Děkuji D .

Odpověď

Dobrý den.
Spojení autismu se stravou je zřejmé a začínají se tomu věnovat už i odborníci, ale než se to dostane k našim lékařům, to bude jistě ještě trvat. Ale stejně jako i vy jste zaznamenala výrazné zlepšení u svého syna po vyčištění střeva, tak i já mám skvělé zkušenosti.
Vašemu dítěti bych doporučila toto:
ProbioBalance – probiotická kultura, která spraví celé zažívání, dávkování 6 denně na lačno rozkousat (je to jako lipo) než se trávení spraví, pak udržovat 1-2 denně podle stavu
ZenThonic – džus z ovoce mangostan, který zaručuje vyrovnanou hladinu mastných kyselin, aminokyselin, serotoninu a tryptofanu, což je pro autisty zásadní – 3 polévkové lžíce denně.
Mějte se krásně, vše zvládnete sama.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře