Dotaz

Dobrý deň,

Asi v 13tich rokoch som si zlomila kostrč do pravého uhlu o roh stolíku. Rodičia mi neverili, že je zlomená, lebo som „to rozchodila“. V detstve som prežila veľa bolestných zákrokov ako napr. strhávanie nechtu na nohe bez umŕtvenia, tak predpokladám, že po takýchto zážitkoch mám posunutý prah bolesti. Po úraze som sa nejakú dobu nevedela postaviť, ale postupne to išlo. Mamina usúdila, že zlomené to nebude, lebo ona chodiť nemohla keď ju mala narazenú, a ja som chodila. Síce v bolestiach, ale chodila, tak sa k doktorovi nešlo. Po pár rokoch som sa ale nejako dostala na RTG a doktori sa nestačili diviť. Kostrč je zle zrastená do pravého uhlu. Zistili mi aj, že mám jednu nohu kratšiu. Trpím pravidelnými bolesťami krížov, občasnými problémami s vyprázdnením, fisurami konečníku… a prvé dva dni menštruácie je celkom peklo. Nevedela som, že tieto bolesti môže mať na svedomí kostrč. Dozvedela som sa to až teraz. A k tomu aj to, že môže spôsobovať neplodnosť, čo ešte nemám otestované. Mám z toho zmiešané pocity a hnevám sa na moju mamu, že k môjmu zdravou mala taký prístup a nič s tým nespravila. Je vôbec nejaká šanca sa z takéhoto úrazu nejako uzdraviť? V operácii nevidím riešenie, keďže som ešte ani nerodila a neviem ako by to mohlo dopadnúť. Vopred ďakujem za pomoc. 

Odpověď

Dobrý den,

nikdy se nic neděje náhodou a každý dostáváme všechno – bolesti i radosti, co potřebujeme my sami. Nikdy se nemůže stát, že někdo druhý může za náš problém, on jen přinese příležitost, jak se k tomu, co potřebujeme řešit, můžeme dostat. Takže žádná vina za naše nemoci u jiných lidí neexistuje. Přečtěte si článek: Duchovní příčiny nemocí a Nejtěžší práce na světě.

Podívejte se na Odpustit je láska, uvidíte vše v úplně jiném světle.

Dále si zadejte do vyhledávače v empatii kostrč a čtěte – podobných dotazů i mých odpovědí je tu víc…

Problémy s kostrčí souvisí nejen s odpuštěním a výzvou učit se odpouštět, protože je vše v oblasti tlustého střeva a konečníku, kde jde o tyto duchovní příčiny, ale i s naší ženskou rolí, protože je blízko pochva, místo, kudy vpouštíme svého partnera do sebe a kudy se projevujeme nejvíc jako ženy v pružnosti – při porodu. Vaše životní výzva je učit se být pružnou ženou.

Jste podle Astrologie 9 planet 5 Země, což je silná, nezávislá energie, která chce mít vždy pravdu – většinou ji má, ale má tendence ji protlačovat a prosazovat za každou cenu. Máte navíc dvě plné roviny – myšlení, což je ryze mužská logická rovina, a rovinu empatie, která může být energií vměšovatelskou, páchající dobro a snažící se o záchranu všech, i když o to nestojí. Navíc máte osmičku, což je číslo negativity a výzva učit se ve všem vidět příležitost ke změně a super možnosti, a ne tragedii a smůlu. Největším vaším úskalím je komunikace – argumenty, vysvětlování, logika, žádné sdělování pocitů, svého nitra. Je třeba učit se ženské komunikaci.

Doporučuji projít si kurzem zdarma Žena je láska, koupit si knížku Žena je láska, vstoupit do KRUHU.

A své tělo začněte změkčovat, zženšťovat i na tělesné úrovni – Organic Noni 6 polévkových lžic + pupalka Evening Primrose Oil 3 denně + Super Soya Lecitin 9 tbl. denně

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Současně je vhodné najít si šikovného maséra, který napravuje kostrč, určitě bych vyzkoušela, lepší než operace nebo další potíže…

Držte se a těším se na vše, kudy se dáte!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře