Dotaz

Dobrý den,
jsem 9 měsíců po třetím porodu a opět se mi vrátily stavy úzkosti až paniky( trápily mně už několikrát) začlo to tím že se mně začala točit hlava, měla jsem strach že omdlím a že jsem sama doma se třemi dětmi. Od té doby mám neustálý pocit jakoby vrávorání, nejsem schopna cokoliv dělat. Když je manžel doma, je to lepší, takže veškeré domací práce, dělám až přijde z práce. Také má špatné držení těla, mám shrbené tělo, snažím se cvičit, ale moc to nepomáhá a na rehabilitace nemám čas (není kdo by pohlídal děti a manžel je pracovně vytížený) Dále mám problémy se zažíváním, 3dny třeba můžu sníst cokoliv a ztoho najednou další den je mi špatně, na zvracení tlak ve střevech atd. Prosím o radu, co udělat proto abych se cítila dobře a jestli je vůbec možné zbavit se stavů úzkosti bez pomocí léků.
Moc děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
samozřejmě se všeho můžete zbavit bez pomocí léků, resp. léky se dostanete jen ještě více dolů…
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Krční páteř, Úzkost a čtěte, je tam mnoho podobných dotazů, rad a souvislostí.
Základem vašich potíží je špatně fungující žlučník, ten se projevuje na vaší krční páteři. Pokud špatně pracuje žlučník, trávení neprobíhá dobře, dochází k zahnívání a kvašení potravy ve střevech, tím k velkému překyselení a úbytku minerálních látek. Navíc vy po třech těhotenstvích a předpokládám kojení jste totálně vycucaná, všechny zbytky minerálních látek jste předala svým dětem. Minerální látky jsou stabilizátory naší nervové soustavy, proto nedostatek se projevuje vždy jako její rozhození, antidepresiva ještě více oslabí játra, ještě více odkyselí, a tak vlastně neřeší příčinu. Bohužel tyto souvislosti se dnešní lékaři nejen neučí a tak je neznají, ale dokonce je znevažují a zesměšňují – zkuste se na to zeptat, uvidíte sama. Je to smutné, současně príma, aspoň nás trénují zodpovědnosti k vlastnímu tělu i životu. Protože každý nemocný orgán nám současně naznačuje, co bychom měli v životě změnit, jaké postoje nás ničí. V pířpadě vašeho zájmu vám mohu vypracovat podrobný placený rozbor vašeho stavu šitý na míru.
Doporučuji vám spravit trávení žlučníku a razantně doplnit minerály, za měsíc vám bude lépe, a pak nastavíme prevenci, protože v dnešní době je potřeba doplňovat talíř přírodními doplňky stravy nezbytností, jsme v deficitu až 80% základních živin každý.
Green Health – vojtěška – odkyseluje, spravuje trávení celé trávicí soustavy, čistí střeva, dodává živiny, stabilizuje psychiku, dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, zapít.
Digestive Enzymes – trávicí enzymy, které odlehčí žlučníku, aby se mohl sám regenerovat, současně zdokonalí trávení a nebudete mít problém se střevy, dávkování 1-1-1 s každým jídlem.
New Life – multivitamín pro těhotné a kojící, který je nastaven jako komplex všech živin, které mladé ženy potřebují, dávkování 1-1-1 po jídle.
Strong Bones – vápník s hořčíkem, který pomůže razantně stabilizovat vaši psychiku, zbavíte se úzkostí, dávkování 2-2-2 po jídle.
Pít čaje Lapacho a Vilcacora (střídat po balení, vypít denně 1 litr) a hodně bylinných čajů. Po obědě a před spaním spolknout jednu polévkovou lžíci mletého ostropestřce a zapít 1/4 litrem jaterního čaje.
Ze stravy vyloučit všechny sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, snažit se zeleninu a obiloviny, rýži, jáhly, oves, kroupy.
Je to na vás, nikdo jiný vás neuzdraví 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře