Dotaz

Dobry den.Mam 35 rokov a pocit ze som nic nedokazala a nikam to nedotiahla.Ako by som stala na krizovatke a nevedela kade dalej.Neverim si ak sa pre nieco rozhodnem potom si to sama zacnem spochybnovat ci to bolo spravne a nakoniec to vzdam.Som vyucena krajcirka,od osemnastich pracujem v automobylke.Nebavilo ma to ale co uz treba platit seky.Pracovala by som tam do dnes,ale v 25rokoch mi od statu prisli papiere ze dlzim statu skoro milion vtedy este sk.V osemnastke som isla rodine rucit na dom ale to je na dlho.Skusala som najlepsieho pravnika,nejak sa z toho vykecat ale nejde to.A tak sa mi zrutil svet,ved clovek nic nema a ma len platit,nechapem tie nase zakony.aby som co najmenej platila musela som zarabat co najmenej.no a casom som zostala doma,nevladala som psychicky.Teraz uz  sa na to pozeram ze sa to asi malo stat a nieco som mala zmenit,ale neviem co.Musim uz zacat pracovat,ale neviem kde zacat.Celkovo som vystrasena,uzavretejsia nez som bola.Bavi ma kreslenie,bavia ma deti.tak som uvazovala nad detskym kutikom,par ludi by mi pomohlo ale ja v sebe necitim taky ten hnaci motor a preto sa bojim ci robim spravne.neviete ma nejako nasmerovat prosim?

Odpověď

Dobrý den,
možná to bude znít divně a nepřijatelně, ale sklízíte si, co jste sama zasela. Nikdy nic nedostáváme náhodou a nikdo nás nespravedlivě netrestá, vše si vytváříme sami našimi minulými rozhodnutími. I vy svůj život. Nemá smysl plakat nad minulostí, tu nezměníte. Nemá smysl ukazovat na ty druhé, ty váš život taky nezmění. Jediný, kdo to může udělat, jste vy sama.
Je naprosto lhostejné, co začnete dělat, ale začněte! Začněte tak, abyste to zvládla sama, nepotřebovala žádnou pomoc zvenčí a žádné prostředky, peníze. Začněte s tím, co vás baví a dělejte to vedle práce, která vám přináší peníze. Není možné si myslet, že něco začnete dělat a hned ten stejný měsíc vás to uživí. Proto souběžně pracujte pro peníze a dělejte to, co chcete dělat a to rozvíjejte. Ve volném čase – ostatně, když děláme, co nás baví, je to koníček a rádi ho děláme ve volném čase.
Máte tolik energie, že zvládnete všechno, na co si vzpomenete. Máte plnou rovinu energie a sílu krevní skupiny O. Jediné, co vám brání uspět, je strach udělat první krok. V tom vám ale nepomůže nikdo. Je to vaše výzva 🙂
Sledujte programy na Akademii celostního zdraví, jsou tam vždy informace zdarma, které vám pomohou. Na Akademii můžete dostat i e-book zdarma Nic není náhoda a vše se vším souvisí.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře