Dotaz

Dobrý den!
Obracím se na Vás s prosbou, co s mojí dcerou. Je jí čerstvých 11 let. Často trpí na rýmy. Nyní asi 3 měsíce má v nose pneumokoka. (Léčena ATB kapkami do nosu, nyní užívá GS Imunostim, pro zlepšení imunity, který obsahuje bakteriální lyzáty staphylococcus aureus, streptococcus pneumoniae a eschcerichia coli, čili na ty její postižené sliznice vybrán jako vhodný…..). Na rýmy trpí dlouho – má prokázanou alergii na pyl, prach, plíseň. Taky ne moc zdravě vypadaní její kruhy pod očima. Nejsou tmavé, jen prostě „nafouklé“. A taky se mi nelíbí bílé skvrny na nehtech. Co jí vybrat a poct jí? Tolik k těm fyziologickým projevům… Je taková úzkostlivá, stále chce spát se mnou v ložnici. Nevím, jestli je to jejím strachem (má někdy i problém usnout, často jde třeba i hodinu po usnutí na WC), nebo jen chce držet krok se svým mladším bratrem (tomu bude 5 let a dodnes se mnou spí v ložnici), č ili když on tak i ona. Ve škole má nádherné výsledky, ale není suverénní, když by si měla něco sama zařídit. Říkám si, že jsem to způsobila já, protože jsem doma a kdykoliv k dispozici, čili vše za ni zařídím. Brala již „od Vás“ Noni – tak to bych řekla, že např. to usínání se na chvíli zlepšilo.
Zdravím vás a děkuji! Dana

Odpověď

Dobrý den,
rýma je od příčiny velmi lehce léčitelná, bohužel klasickou léčbou ATB se dostáváme do začarovaného kruhu – vybití střevní mikroflóry, oslabení imunitního systému, překyselení celého organismu a oslabení odvodních orgánů (ledviny a lymfa), a znovu rýma, většinou v důraznější podobě – nějaké koky, alergie, astma. Naprosto běžný postup u tisíců a tisíců dětí…. smutné. Přitom cesta je tak jednoduchá! Posílit imunitní systém aktivní i pasivní.
Vaše dcera už je ve fázi alergie a překyselení, s tím související demineralizace (nedostatek minerálních látek se projevuje jako bílé skvrny na nehtech) a oslabení ledvin, další mohou přijít záněty močových cest. S nedostatkem minerálních látek úzce souvisí psychika, vápník s hořčíkem ji stabilizují, pokud je nedostatek, přichází úzkosti, nespavost, roztěkanost, nejistota, atd..
Tak co s tím?
Plíce a veškeré potíže s dýchacími cestami jsou ukazatelem problémů tlustém střevu, zadejte si do vyhledávače rýma, zahlenění a vyskočí vám mnoho a mnoho odpovědí a odkazů. Vaše dcerka se cítí odstrčená, nedokáže ale o svých pocitech mluvit, nedokáže je ventilovat, nerozumí jim příliš sama – tak je v sobě drží a je tu rýma. Dítě (i když je mu už jedenáct) potřebuje nejvíc ze všeho jistotu, že je milováno, nic není důležitější, a pokud jsme ho v tomto nedokázali utvrdit na 100% do šesti let (a kdo z nás to dokázal?), musíme si to žehlit celý život 🙂
Dávejte jí:
AC Zymes příznivá bakterie na osídlení střevní mikroflory, posílí imunitu, spraví sliznice, přidejte i k tomu, co dáváte na imunitu (já tomu moc nefandím…), první balení 2-2-2 na lačno (cca 16 dní), dále 2-0-2 (25 dní) a pak 2-0-0 (50 dní), uvidíte za tyto tři měsíce, jak bude rýma vypadat, resp. nebude 🙂
New Life multivitamín pro těhotné a kojící, já ho doporučuji klidně i klukům, vzhledem k jeho složení je naprosto dokonalý pro děti v dospívání, obsahuje hodně minerálů, takže na doplnění deficitu, dávkování 1. balení 1-1-1 po jídle, dále 1 denně.
Liquid Chlorophyll je tekutý výtažek z vojtěšky, pročistí ledviny a hlavně zbaví malou překyselení, dávkování 2 čajové lžičky do litru vody a dát jí to do školy na pitný režim.
Pokud byste měli ještě penízky na vilcacoru ImunnAid (3tbl. denně), bylo by to dokonalé, stimuluje tvorbu bílých krvinek a jejich aktivitu, tudíž všechny koky zlikviduje, současně čistí lymfu, tekutiny, tudíž i ledviny.
Vyřaďte všechny mléčné výrobky, sladkosti a bílou mouku.
Za tři měsíce mi dejte vědět, jak kruhy pod očima splaskly 🙂 A pro sebe si kupte knížku Tvoje dítě jako šance pro tebe, abyste věděla, že za nic, co se děje vašim dětem, nejste zodpovědná, ony si vás vybraly přesně takhle nedokonalou, jaká jste! Pro ně jste právě takhle dokonalá 🙂
Opatrujte se
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře