Dotaz

Milá Empatia.
Vaše stránky sú zaujímavé a veľmi poučné. Rozhodla som sa Vám tiež napísať, pretože už 2 roky sa snažím bojovať s problémom. Bohužiaľ neúspešne. Začalo to pred 2 rokmi nevinnou návštevou bazénu. Tam začal aj moj kolotoč návštev u gynekológa. Nasledovalo liečenie mastičkami, tabletkami… bez úspechu. Bola klasifikovaná kandidoza. Madzitým som rozšírila okruh návštevovaných lekárov. Imunolog – mám zníženú buničnú imunitu. Kožná lekárka – mám extrémne suchú pokožku, vraj som neliečená atopička. Reumatológ – začali ma bolieť klby, lavne pri oslabení organizmu (vačšia námaha)… Zhoršil sa mi aj zrak. občas mám pocit, že mám pred očami niečo hmlisté.. Mám potrebu si oči pretrieť a žmurkám.. Mimo iné som pravdepodobne aj mierna alergička. Oči mi slzia, mám ucpaný nos, pocit prachu v očiach.. Do toho sa pridali problémy s trávením a nadýmaní. To snaď stačí.. :o)) Samozrejme sa snažím a prichádzam k informáciám o kondidoze a kvasinkách.. (nič veselého ani optimistického) :o( Hodne sa o tom píše aj vo vašej poradni. Vyskúšala som už asi všetko. Počnúc protikvasinkovou dietou (schudla som 8kg, vážim 46kg), užívaním čajov, byliniek v tabletkách, potravinových doplnkov atd.. Znemila som stravovacie návyky (jem viac jedál zo zeleniny, ovocie, žitný chlieb, vypustila som pšenicu,maso (okrem rýb a hydiny) sladkosti,kávu…) Momentálne sa snažím posilovať játra pretože užívaním kaprylovej kyseliny som im asi dala poriadne zabrať. Keď ma nafúkne, cítim tlak a pod pravým rebrom ma začína až pichať. Ráno pijem Rabanon, lnený olej, začala som užívať ostropestřec mariánský. Kúpila som si klystýr a raz do týždňa sa snažím o výplach hrubého čreva. Mám 41 rokov a som slobodná. Dlho som žila sama a na partnerov som nemala šťastie, či skor som nikoho nehľadala a nechcela. Bola som celkom spokojná , o manželstve a rodinke som nesnívala. Moje problémy začali asi po 2 mesiacoch novej známosti. Je to muž, ktorý ma má naozaj rád, vyhovujeme si po všetkých stránkach. Je to moj prvý chlap v mojom živote s ktorým sa rozprávame o budúcnosti , o deťoch … čím vo mne vyvolal strach z budúcnosti (z tehotenstva, porodu, materstva..dovtedy som budúcnosť vobec neriešila) Aj napriek mojím trvajúcim problémom sme s priateľom spolu už dva roky. Viem, že moje fyzické problémy súvisia aj so psychikou, na ktorej sa tiež snažím pracovať, ale som nejaká slabá..Neviem čo robím špatne. Mám krásny vzťah a rada by som si ho užívala, ale hodne trpí aj náš sexuálny život. Po všetkých tých útrapách a zápaloch som prestala mať chuť na sex, nehovoriac o tom, že sa po styku pálenie v pochve vačšinou zhorší. (používame ochranu + gel) Viem, že to chce systém, ale… nejak ho neviem nastoliť. Neviem čo mám robiť skor… Veľmi pekne ďakujem za Váš čas, názor a radu…

Odpověď

Milá Francise 🙂
Z vaší zkušenosti je zřejmé, že je lepší (pokud nejde o život) se klasickým lékařům raději vyhýbat. Oni totiž ve jménu „vyléčení“ (nemohou vás přece poslat domů, že příčinu neznají a tudíž neví, jak vás léčit!) musí něco předepsat a tak na vás zkouší, jestli něco zabere. A ono to třeba zebere nebo nezabere, vlastně to podstatné není, ale dojde vždy k tomu, že současně s potlačením příznaku se oslabí něco jiného v těle. Já bych v prvé řadě zapomněla, že jsem někdy u nějakého lékaře byla, zahodila všechny léky (pokud nějaké užíváte) a začala systematicky sama – oceňuji, že jste začala sama, to je chvályhodné, ale sama jste pochopila, že nějaký systém to přece jen chce. Jsem potěšena, že ho hledáte u mě 🙂 Především je třeba vše, co přišlo, přijmout s láskou a vědomím, že jste si to přitáhla, protože to potřebujete, abyste se posunula dopředu, k pochopení a proto je vše, i to nepříjemné, pro vás darem. Není žádná náhoda a rozhodně příčinou výtoků nebyla návštěva bazénu – to byl jen potřebný spouštěč. Jsem přesvědčena, že tou pravou příčinou byl váš nový vztah, resp. totální změna ve vašem životě, kdy jste k sobě připustila muže a vůbec myšlenku na změnu všeho, co s tím souvisí. Jste člověk extrémně citlivý až přecitlivělý, držící svou citlivost v sobě. Příčina vaší uzavřenosti tkví někde v době vašeho dospívání, kdy jste prožila jisté těžkosti, které vedly k tomu, že jste začala mít strach se otvírat, strach o svých pocitech mluvit. Tak jste si nastavila „ideální“ postoj, že jste přece dost silná, samostatná, nezávislá, ctižádostivá, pracovitá a výkonná (to všechno máte), aby jste nikoho nepotřebovala. Ale protože milostný vztah je pro tento váš život stěžejní, protože hluboce věříte v život a máte dar ho chápat právě z jiných pohledů než je běžné, musela jste přijít k výzvě otevřít své city a najít ve svém životě harmonii – pochopit polaritu v sobě i ve vztazích. Problémy s očima, klouby, imunitou, kůží, to vše tkví v oslabených játrech – játra ukazují naši spokojenost s naším životem, najednou při setkání s milovaným mužem jste musela přiznat sama sobě, že své dosavadní představy zbourat musíte. Vidíte souvislost? Píšete, že milujete a užíváte si mnoho krásného, určitě bude stačit málo a vše se ubere tou správnou cestou – přece chcete a to je to nejdůležitější.
Doporučuji vám toto:
Green Health = vojtěška – čistí a léčí celý trávicí trakt, ledviny a močové cesty, pohlavní orgány, působí zásaditě, tudíž vytváří nepříznivé prostředí pro množení kvasinek a plísní, dávkování 2-2-2 před jídlem zapít.
Rhodiolin – opět rostlina, působící především jako adaptogen, zklidňuje psychiku, pomůže vám přijmout změny, dávkování 1-1-1 po jídle.
AC Zymes – příznivá střevní bakterie na osídlení trávicího traktu, dávkování 2-2-2 s vojtěškou.
Vital Women – multivitamín pro ženy, s bylinami podporujícími jejich sexuální touhu, dávkování 1 tbl. denně.
Digestive Enzymes – trávicí enzymy, které uleví žlučníku, pomohou trávení a žlučník pak má větší sílu k regeneraci, s každým jídlem 1 tbl.
Užívejte olivový olej s citronem (3x denně 1 polévkovou lžíci), jezte Ostropestřec před spaním a zapijte bylinným čajem (dobrý by byl přidat i Super Soya Lecithin). Pijte hodně čisté vody (to je dnes dost problém), ideálně vodu zásaditou, je to základ zbavení se překyselení – aquarion.empatia.cz.
Kdyby něco nebylo jasné, doplním.
S láskou Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře