Dotaz

Dobrý den,
nevím, jestli tento dotaz patří do vaší poradny, ale jelikož jsem si zde našla odpovědi na mnohé situace , které jsem musela řešit, tak jsem se rozhodla, zeptat se sama. Po dvou letech nezaměstnanosti, mě role ženy v domásnosti již nebaví a po předchozích zkušenostech ze zaměstání uvažuji o tom, že bych si otevřela obchůdek se zbožím, které by mě dělalo radost prodávat. Konkrétně by se jednalo o čaje a kávu, doplňky zdravé výživy atd. I když jsem velmi rozhodná, před tímto krokem mám obavy z velké finanční a časové zátěže. Pokud je to možné, prosím o rozbor mé osobnosti / potřebuji zastavit nebo popostrčit správným směrem/.
Velice děkuji za Váš čas. Jana.

Odpověď

Dobrý den,
podívejte se na charakter svého dne narození, na to, o čem vypovídá vaše izolovaná sedmička a také, co značí šestka. Také se podívejte na svůj charakter podle astrologie devíti planet – jste 6 KOV a podle své krevní skupiny, což se dost shoduje s energií Střelce. Proč je důležité si to nejprve přečíst …
Každý člověk se narodí s určitými předpoklady a schopnostmi, také s určitými nedostatky a výzvami k vlastní změně podle vlastní volby tam „doma“, sám se rozhodl, co chce v tomto životě řešit, pochopit, s čím chce být konfrontován, co je pro něj důležité, aby se posunul ve svém vývoji dál.
Proto je nanejvýš důležité, aby se člověk především snažil sám sebe poznat, sám sebe pochopit a ujasnit si, co vlastně jsem já, jakožto dušička, vlastně od tohoto života chtěl. Většinou se totiž stává, že oddělujeme. Oddělujeme proto, že pak následné pochopení toho, co se nám děje, je pro nás jednodušší, lépe přijatelné a také zpracovatelné, bohužel nám to brání komplexně pochopit souvislosti. Oddělujeme proto, že jsem málo láskou a více se bojíme. Co myslím tím oddělujeme? Myslím tím to, že když přijde nemoc, zabývám se jen jí – nespojuji ji např. s tím, jakou dělám práci. A tak podobně když mám problémy s partnerem či dětmi, neptám se, jakou mám práci. Ale ono vše se vším souvisí a vše v našem životě je stejně důležité, proto bychom měli spojovat, snažit se podívat se na sebe jaksi z nadhledu (nebo o to někomu říci – vždyť radit druhým umíme každý velmi dobře, u druhého nám je vše jasné a připadá nám to jednoduché – ale přijmout od druhého něco nepříjemného, to se nám moc nechce). A tento pohled z nadhledu nám umožní vidět souvislosti a spojovat i to, co se nám zdá nesouvisející.
Když se naučíme dívat se na svůj život a na sebe sama z nadhledu, naučíme se spojovat, bude zřejmé, že v našem životě je naše práce a seberealizace výrazem lásky k sobě, že naše nemoci souvisí s tím, jak ventilujeme své schopnosti a jak se realizujeme, že naše vztahy jsou výrazem naší seberealizace, že naše materiální zajištění souvisí s tím, jak s láskou či bez ní pracujeme, že náš duchovní posun je velmi úzce spjat právě s naší prací, realizací. A teď k vám 🙂
Jste žena s obrovskou ženskou energií, citlivá, chápavá, vstřícná, umíte naslouchat duhým i radit. Vaše citlivost je však uzavřená, nedokážete své city vyjádřit, bojíte se zranění, tak si své pocity držíte v sobě a vytváříte si v hlavě nesmyslné strachy, které v sobě ukládáte jako křivdy, bolesti a zranění. Tuším, že máte potíže s vypraźdňováním, s tlustým střevem. Současně na neschopnost pochopit trénink druhých a ukládání nepříjemností v sobě ukazuje i charakter Kovu a šestky, vaše malé sebevědomí a potřeba mít kolem sebe druhé lidi, kteří vás podpoří. Charakterk Kovu vám dává velkou schopnost pracovat, jste dříč a práce je pro vás naplněním, fyzická práce vám pomáhá vyventilovat jinak svou uzavřenou citlivost – takže kolečko písku a vozit sem tam 🙂 Šestka vám dává výborné schopnosti obchodní, s dvojkami dohromady je to skvělá kombinace – přesvědčíte každého o tom, že potřebuje právě to, co vy nabízíte. Takže obchod je pro vás velmi vhodný, nejen že uplatníte schopnost komunikovat, ale pokud vložíte do obchodu i své emoce, tzn. že budete říkat o svých zkušenostech, co vám pomohlo a jak se po tom, co nabízíte, sama cítíte, bude to výborný způsob, jak své izolované city vypustit. Pro vás je důležité pracovat s druhými lidmi, radit, je pro vás vhodné i spojení se zdravotnictvím, léčitelstvím. Tím, že budete naslouchat druhým, opět budete muset při poradenství použít své zkušenosti, otevřít své nitro. Nesnášíte ale stereotyp, nemůžete dělat každý den to stejné, potřebujete změnu, potřebujete využít svou kreativitu, pořád něco vymýšlet nového, jiného, a především podle sebe. Proto mám pocit, že stát za pultem v obchůdku nebude to pravé ořechové. Je důležité vytýčit si cestu, určitý směr, a na něm setrvat. Tuto cestu si různě krášlit, zdobit, ale směr zachovat. Musí to být práce s lidmi, obchodní činnost, komunikace, fyzické ventilování energie, a žádná rutina 🙂
Až vykročíte tím správným směrem a začnete se realizovat, přinesete sama sobě sebejistotu, že jste dobrá a schopná, že zvládnete mnoho věcí sama bez pomoci druhých, nabije vás to energií a budete mít sílu zvládnout cokoliv, začnou vám přicházet lidičky a příležitosti, které vaši cestu obohatí, přinesou pochopení.
Podívejte se na nabídku spolupráce s námi, můžete dělat masáže, poradenství, obchodovat s CaliVitou, pracovat ve finančním poradenství, všechno z toho můžete a dokážete, všechno je nádherná práce s lidmi, kde se budete realizovat.
POkud potřebujete cokoliv doplnit, jsem tu 🙂
Děkuji za penízky a jsem s láskou s vámi
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře