Dotaz

Dobry vecer,
mam 36 rokov a stale som nenasla cestu a ciel, ktory by ma tesil. Skusala som vymenit pracu, ist do skoly, cestovat, ale stale citim nespokojnost, niekedy az prazdnotu. Byvam casto chora a unavena. Casto mi byva zima a kaslem. U lekarov mi nezistili nic okrem nedostatku zeleza. Teraz byvam uz 2,5 roka znova s mamou, aj ked som sa vzdy snazila osamostnanit. Sme uplne rozlisne osobnosti, sme ako ohen a voda. V horoskope som lev a ona ryba. Zda sa mi, ze je to karmicky sposob vychovy, lebo sa vzdy ku nej vratim. Keby som ale mala suhlasit so vsetkym co chce, musela by som sa dat na drogy, alebo zapriet svoje nazory, zapriet to, comu verim. Hlavne chce, aby som bola dobra veriaca, co znamena chodila na omse, spovede a so vsetkym, co povedia v kostole suhlasila a aby som sa pacila vsetkym susedom. Je to sposob zivota, aky si vybrala ona. Musela by som sa pretvarovat a nemam 18 rokov, aby som to robila. Teda navzajom zijeme v nepochopeni jedna druhej. Mam teraz priatela, je o 7 rokov mladsi a zatial nemame spolocne byvanie. Mame 1,5 rocny vztah. Mam ho rada, ale nenaplna ma to, mozno preto, ze nebyvame spolu. Mam pocit, ze som sa niekde zastavila a neviem ist dalej. Tento sposob zivota nezodpoveda mojmu veku. Neviem sa z toho pohnut. Moc sa snazim zistit co by ma v zivote naozaj tesilo, aby som konecne vykrocila spravnym smerom a nasla spravne rozhodnutie. Uz roky neviem najst svoj ciel.

Odpověď

Dobrý den,
můžete dělat cokoliv 🙂
Máte úžasné předpoklady a dary. Přečtěte si o svých třech!!! plných rovinách (žádná jiná čísla vlastně nemáte :-)), rovině odhodlanosti, energie a vášně. To je síla, viďte? Máte dar, že do čehokoliv se pustíte, podaří se vám to, jste silná v tom vydržet a nevzdat se v začátku, umíte do všeho dát energii a tvořivost, dokonce i vášeň. Jak je možné, že takové nádherné dannosti nedokážete využít? Je možné to vytušit z druhé části vašeho dotazu…. vztah k matce. Přečtěte si o svém dni narození a měsíci narození, je zde zřejmá potřeba někoho mít, mít někoho svého, pro sebe, závislost na rodičích. Máte životní číslo 5, ze kterého vyplývá, že je třeba neustrnout a stále se měnit, změna je pro vás velmi důležitá, abyste se posunula. Lidé narození druhého mají potíže s minulostí a odpouštěním, vy jste nebyla vítané dítě a podvědomě to víte. V ranném dětství jste zažívala potíže a nepřijetí, zůstává to ve vás a máte máte stále pocit, že vám to má vaše matka nějakým způsobem vynahradit, dát vám lásku, kterou vám nedala. Proto máte tendence se stále k ní vracet  a pořád s ní cosi řešit. Je třeba odpustit, resp. pochopit, že odpuštění a zabývání se minulosti je vlastně ztráta času a nesmysl. Je třeba pochopit, oč jde, v čem vás vaše matka trénovala a co jste měla zvládnout, co máte přijmout a v čem se máte vy změnit.
Když si uvědomíte, jaké vlastnosti a jako sílu jste si jako duše pro tento život vybrala a naproti tomu si uvědomíte školu vaší maminky, nádherně to do sebe zapadá! Kdyby jste byla od malička podporované dítě, a k tomu všechny ty úžasné předpoklady pro úspěšný život – co byste pak chtěla zvládat, čemu se učit, co překonávat, proč byste se vlastně narodila do školy života? Vaše maminka je úžasný trenér, stále dokola vás stahuje za nohu, brzdí v rozvinutí svých schopností, stále vám vkládá pochyby, zda jste dobrá a šikovná, stále vám říká, že si musíte hrát na něco lepšího, čímž dává najevo, že nejste dobrá. A bude to dělat tak dlouho, dokud nepochopíte její trénink. Až to pochopíte, poděkujete jí, budete vděčná za laťku, kterou vám nastavila (z lásky k vám), začnete dělat cokoliv, kde uplatníte své dannosti (samostatnost, tvořivost, práce s druhými lidmi), půjde vám vše nádherně. I váš partnerský život visí na sebeuznání, na odpuštění mamince, že vám ho nedala ona.
Kdybyste potřebovala cokoliv dalšího, jsem tu…
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře