Dotaz

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli je nějaký způsob jak urychlit léčbu mononukleozy. Případně jí zmírnit.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
mononukleóza je infekční onemocnění, které je nám předkládáno jako neléčitelné – pouze nás lékaři zbaví příznaků, ale virus zůstává v těle stále. Je to ale otázka imunitního systému, jak je silný resp. slabý, zda nechá tento virus v našem těle úřadovat. Náš imunitní systém je složen ze dvou částí – příznivá mikroflóra v našem trávicím traktu je jednou, a druhou naše bílé krvinky se slezinou a lymfou. Proto se mononukleóza projevuje stejně jako angína – zduřením uzlin a horečkou, je přetížená lymfa a slezina. Většinou se akutní příznaky mononukleózy řeší antibiotiky, které jednu část našeho imunitního systému vyruší, a pak se velmi často stává, že přicházejí další příznaky, jako jsou onemocnění jater či sleziny. Nevadí, v každém případě je třeba posílit imunitní systém, jeho obě části a po třech měsících aktivně podpořit játra jaterní kůrou
Co bych doporučila užívat:
ImmunAid – sušená vilcacora, která prokazatelně podporuje imunitní systém tím, že aktivuje činnost bílých krvinek i jejich tvoření, dávkování 2-0-2.
ProbioBalance – směs příznivé mikroflóry včetně prebiotik, které posílí imunitní systém pasivně, ve střevech, dávkování 1-0-1 na lačno.
Ocean 21 – tekutý produkt s výtažky z mořských řas, které především podporují funkci lymfatického systému, prokrvení, podporuje funkci jater, dávkování 3 polévkové lžíce denně. S tímto produktem máme výborné zkušenosti s léčbou i boreliózy u malých dětí, po roce užívání borelie už nebyly při testech prokázány 🙂 takže bych vám tento produkt doporučila užívat delší čas.
C 1000 – základní antioxidant, na posílení imunitního systému, dávkování 1-1-0 po jídle.
Přes den vypít 2-3 litry bylinných čajů. K tomu si po obědě a před spaním uvařit 1/4 litru jaterního čaje Hepatik nebo Ungolen, dát do pusy lžíci mletého Ostropestřce mariánského, požvýkat a spolknout, zapít čajem (na podporu jater). Snažit se stravovat zdravě – stravování. Rozhodně čím více odlehčíte, tím lépe. Vyřadit uzeniny, z masa jen krůtu a rybu a to 1x týdně, vyřadit mléčné výrobky (po několik měsíců jen sojové), vyřadit cukr a sladkosti, kávu a všechny bublinky. Jíst především natural rýži se zeleninou, zeleninové polévky, hodně pohanky. Velmi důležitý je pitný režim, je třeba se dostat na 3 litry tekutin – ideální by pro vás byl aktivátor vody Aquarion, vyřešil by polovinu vašich potíží).
Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře