Dotaz

Dobrý den,p.Matoušová,
chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše úžasné stránky..
Již mnohokrát jsem díky nim pochopila spoustu hlubších souvislosti.. Nyní bych chtěla poprosit o radu-můj tatínek, 67let, již podruhé onemocněl nádorem příšt.tělíska, nezhoubným, před 2lety operován, nyní se objevil znovu..Chápu,že je to jen upozornění, nevyřešila se příčina a mám radost,ž e už to tak vidí i on. Mohla byste mi, prosím,poradit, jak postupovat a jaké zvolit přípravky z calivity? Bere silné léky, adenom způsobuje vyplavování vápníku, navíc spoustu let antihypertenzíva a další léky, strašné množství chemie..Dostala jsem kontakt i na paní, která pracuje  techniku od Brandon Bays, popsanou v knížce Cesta, myslíte, že by byla vhodná tato kombinace Děkuji

 

Odpověď

Dobrý den,
příštítná tělíska souvisí s funkcí štítné žlázy duchovně i fyzicky. Ukazují na harmonii, kterou v životě udržujeme – jak věnujeme čas sobě a druhým, jak hodnotíme sebe a druhé, jak pomáháme druhým a sobě. Pokud bude chtít váš otec pochopit, v čem přesně je příčina v jeho životě a chování, ať se na mne obrátí, ráda mu vypracuji rozbor. Nesnažte se ho zachránit, jen házejte laso a nechte ho, ať se chytí sám, čeho uzná za vhodné. Pošlete ho na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, ať si poslouchá videa zdarma v podstatě kdekoliv, protože všechna mu otevřou oči. Nejvíc pro něj je Přijímat je láska.
Z Calivity doporučuji čistit lymfatický systém, z toho užívat: Ocean 3 polévkové lžíce + Spirulina Chlorella Plus (1-1-1 na lačno, zapít) + Organic Noni (3 polévkové lžíce) rozpouští a změkčuje tvrdé tkáně, harmonizuje hormonální systém, popíjet Liquid Chlorophyll (3 čajové lžičky do vody, popíjet přes den) + Culevit (6 tbl. denně po 2 hodinách – zlikviduje nádor).
Strava je popsaná v očistě. Otci doporučte a nechte ho aktivovat – a vy se ptejte, proč tohle potřebujete vy sama 🙂 protože všechno je o nás..
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře