Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, chceme s manželem miminko. Snažíme se již 2 roky. Má pouze 2% pomalých spermií. Diagnostikován chronický zánět prostaty a semenných váčků. Urolog chce manželovi ordinovat ATB, což moc není dobré. Prosím o radu a pomoc.
Ilona

Odpověď

Dobrý den,
radu pro svého muže najdete v odkazu na přírodní léčení mužské neplodnosti. Při chronickém zánětu samozřejmě žádná antibiotika nepomohou, jen vše posunou a v budoucnu zhorší. Pro vašeho muže (i pro vás) je důležité vyřešit tento základní problém s prostatou, pokud ho pochopíte, nebude problém ani s potomky. Vašemu muži bych doporučila Liquid Chlorophyll proti překyselení a Prostate Power na zlikvidování zánětu, počítám po třech měsících bude po něm a pak si nasadit doporučenou kůru na zkvalitnění spermií 🙂 Možná už to nebude třeba.

I když píšete, že problém je na straně muže, ani vy nemáte tohle náhodou, také to přesně takto potřebujete. Že dítě nepřichází je výzva budovat vztah na nových základech, změnit na své ženské roli cosi, změnit svůj přístup k muži, aby i on následně mohl fungovat jako muž. Žena je tvůrkyní vztahu i rodiny, na ní záleží, jak se k ním bude muž chovat a jak bude fungovat. Proto přemýšlejte o svém úkolu v této záležitosti a měňte své postoje. Zkuste knížku Do pátku bude váš manžel jiný nebo Pravidla pro šťastnou lásku. Můžete si také říct o placený rozbor vašeho vztahu, ráda vybracuji a nasměruji vás, kudy se ubírat 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře