Dotaz

Dobrý den,
už opravdu nevím co dělám špatně. Mám problémy s pletí, na obličeji se mi mi stále dělají podkožní cysty, které strašně bolí a trvá dlouho než zmizí a k tomu mám i klasické akné, nejvíce na bradě.Tento problém mám už 18 let. Je období kdy se stav zlepší a pak se zase z ničeho nic zhorší. (Tak to mám i s výtoky). Vím že můj problém souvisí s hormony, protože před menstruací jsem na tom nejhůř. Jediné období kdy jsem se svým vzhledem byla spokojená bylo vždy rok po mých dvou porodech ale trvalo to asi jen půl roku. Samozřejmě se snažím žít zdravě, nejím sladkosti, bílé pečivo minimálně, mléčné jen minimálně, piji bylinné čaje i jaterní, užívám noni, chlorellu, probiotika, nopál, užívala jsem i yuku. Teď jsem si ještě objednala Ocean21 a pupalkový olej i když pupalku jsem už jednou také vyzkoušela a bez úspěchu. Je pravda že od té doby co užívá doplňky stravy a jím zdravěji jsem méně nemocná a pokud onemocním, rychle se zase uzdravím, předtím jsem měla stále virózy, které měly těžší průběh. Ale moje pleť je stále stejná. Jediná věc, kterou si ničím tělo jsou cigarety ( 6 denně ), ale měla jsem období kdy jse na rok přestala kouřit úplně ale na pleti se to neodrazilo. Prosím o radu co mám ještě dělat. Jsou to asi dva roky co intenzivněji užívám doplńky stravy a piji čaje, před tím jsem asi 5 let užívala jen chlorellu. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
váš problém souvisí s hormonálním systémem, tj. vaší nechutí být ženou v ženské energii. Máte pouze mužská čísla, navíc jste 8 Země, což je nejsvobodomyslnější energie, kdy žena má spoustu mužské síly a nechuť být pasivní ženou. Akné je o nepřijeté své role – ženy. Doporučuji kurz Žena je láska, tam vás to naučím 🙂
Léčení těla nedokážu posoudit, protože Ocean 21 s pupalkou Evening Primrose Oil od CaliVity užíváte zatím chvilku, nebo se pletu? Ostatní produkty jiných firem nemohu hodnotit, protože je neznám… takže radím vydržet a přijmout ženu v sobě.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře