Dotaz

Snažím se učit, ale pořád mi to nějak neleze do hlavy. Mám problém se na to soustředit. I když tomu věnuji potřebné úsilí, tak výsledky tomu neodpovídají. Poslední měsíc moc nespím, protože to moc nejde. Jsem pořád ve stresu a při tom bych měl být v pohodě. Nějak není do ničeho chuť ani nálada, jako by se mi vytrácela životní energie. Všechno se vleče a dlouho trvá. Nic se nedaří podle mých představ. Cokoli co dělám pro radost, tak se mi vrátí opačně a mám kvůli tomu jen starosti. Myslím si, že tím hlavním je strach ze zkoušky ve škole. Dělám proto strašně moc a stojí mě to hodně sil. Bojím se a mám z toho až deprese. Bývá mi špatně, ne fyzicky, ale psychicky. Je mi úzko a nevím co mám s tím dělat. Jsem z toho nešťastný. Mám na horním rtu obrovský opar. Strašně pálí a svědí.

Odpověď

Dobrý den,
vždy v životě máme volbu – jestli budeme to, co nás potkává, brát jako problém, nebo jako výzvu k jeho překonání, jako zkoušku našich schopností, jaké trénink toho, co zvládneme. Všechny nezdary, neúspěchy a překážky silné lidi posilují, a vy silný člověk jste, a to velmi. Máte velmi mnoho energie (přečtěte si o své plné rovině energie) a musíte ji nějakým způsobem ze sebe ventilovat, jakoukoliv fyzickou aktivitou. Pokud tato energie ve vás zůstává, ničí vás samotného, jste jí plný (opar) a vy to pociťujete jako napětí, že se nic nedaří, nic vám nejde. Když ze sebe tuto energii vybijete, bude se vám lépe učit i spát. V učení a povinostech postupujte po malých krocích, stanovte si malé úkoly a postupně jeden za druhým je plňte. Měl byste doplňovat přírodní vápník s hořčíkem Strong Bones (skutečně pozor na přírodní formu, chemická nepomáhá, ale ubližuje!), jste demineralizovaný a překyselený.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře