Dotaz

Dobrý den,
mé dceři je 16 let. Již dlouhou dobu je jí ráno špatně. O víkendu tedy leží dlouho (skoro do oběda) pak je to v pořádku. Ale když vstává do školy, je jí prý nevolno. Teď musí dojíždět do školy autobusem, tedy musí vstávat ještě dříve. Diskutovat o tom se mnou moc nechce. Je stále unavená, prodělali jsme hodně vyšetření a příčina se nenašla. Prý má jen změny tlaku. Nevím jak to řešit. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
je běžné, že dospívající jsou v silném deficitu minerálních látek a vůbec živin, odmítají se zdravě stravovat a díky stresu, ve kterém jsou díky hormonální nerovnováze, jsou překyselení, tudíž demineralizovaní, nestabilní. Pokud ještě dívka užívá hormonální antikoncepci, nebo hormony na štítnou žlázu, nedejbože antidepresiva, pak je lymfa totálně přetížená, a celé tělo v intoxikaci. Játra, pracující v noci, mají co dělat s tím, aby zpracovaly všechny škodliviny, tudíž ani spánek není kvalitní, ráno se budíme zmlácení a neodpočatí. Pak máme problémy s ranní stolicí, protože tlusté střevo je také vším tím zbavováním se nečistot přehlcené, nejde nám se vyprázdnit v době, kdy je to ideální, tj. mezi 5-7 hodinou ranní. Díky intoxikaci a překyselení se cítíme nejen unavení, ale i přesycení špatnou energií všeho v sobě, prostě je nám špatně…

Chce to ráno snídat, třeba jen pár lžic rýžové kaše s banánem, a stabilizovat žaludek koenzymem – doporučuji 1 tbl. pod jazyk, koenzym současně stabilizuje krevní tlak. Bylo by dobré užívat Rhodiolin, stabilizuje psychiku a pomáhá odkyselení (stačí 2-4 denně podle potřeby). A určitě je nutné doplňovat živiny, které ve stravě chybí, užívat multivitamín New Life, vitamín C a hlavně doplnit minerály Power Mins. Přes den popíjet naředěný Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody), a spravit stravu. Bohužel za svou dceru to už neuděláte, je třeba s ní komunikovat, aby chtěla sama, donutit k ničemu nelze. Možná by vám pomohl nadstavbový modul Jak mít zdravou rodinu, který vám naznačí i to, v čem je problém vaší dcery i něco, co vypovídá o vás a co byste měla změnit na sobě vy.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře