Dotaz

Dobrý den, už od 14 let trpím na otoky lymfatických uzlin v tříslech. Doktoři si mě asi 5 let přehazovali – rozbor krve, chirurgie, kožní, gynekologie atd.., ale nikdy mi nepomohli a přestalo mě už bavit brát různé antibiotika atd.. Takže jsem navštívila i léčitele, ale ten mi poradil, že mám pít kopřivový čaj a dostat ze sebe negativní energii (jsem pozitivně smýšlející člověk). Vždy když jsem v nějakém stresu uzliny naběhnout přes noc a mizí i několik týdnů. V běžném životě je to velice nepříjemné, protože v tomto období pak nemohu vykonávat sporty a jsem dost omezená v práci i v soukromém životě. Naučila jsem se s tím žít, ale pořád doufám, že mi jednoho dne nikdo pomůže či snad poradí co mám dělat nebo kam mám jít. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
Otoky uzlin v tříslech přichází, když nesprávně prožíváme sexualitu. Lymfa jako taková ukazuje, jak podněty, které k nám přichází zpracováváme, vyhodnocujeme, přijímáme tak, že je chápeme jako prospěšné pro nás a poté pochopené vypouštíme s díky. Zvětšení uzlin je rozhořčenou reakcí těla na skutečnost, že člověkem není patřičně využíváno, co ho potkává, ukazuje na nepochopení životních zkoušek a prožitků. Vy jste v době před svým 14. rokem zažila nějakou zkušenost související se sexem (tipovala bych na cosi v rodině), nepřijala jste jí, odmítla, ale ona měla pro vás význam, měla jste ji zpracovat a přijmout s láskou – potřebovala jste ji, i když jste to tak necítila. To je ta negativní energie, které se máte zbavit. Přemýšlejte, co to bylo, určitě na to přijdete 🙂 Je velmi důležité si uvědomit, že v těle sportovců se v mnohem větší míře produkují zbytky látkové výměny a je nezbytností podporovat lymfatický systém (potravními doplňky a lymfodrenáží), jinak dochází k jejich hromadění v tkáních a následným problémům s hybností.
Doporučuji vám rozpohybovat lymfatický systém pomocí džusu Ocean 21. Je to tekutý přípravek s výtažkem z mořských řas, který sbírá nečistoty, 3 polévkové lžíce denně. Dále ImmunAid = sušená dužina rostliny Vilcacora (dávkování 2-2-2)(tamtéž), který nejen zvyšuje imunitu, ale také rozpouští a rozbíhá lymfu. Pít minimálně 3 litry tekutin denně. Poříďte si ionizátor vody Aquarion (vše si přečtěte na aquarion.empatia.cz), léčení zásaditou vodou má úžasné účinky, kvalitní hydratace je základem kvalitních tekutin našeho těla, lymfy a krve.Ze stravy vyloučit všechny sladkosti a mléčné výrobky.
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?