Dotaz

Dobrý den, 

ráda bych Vás požádala o radu, jak vyřešit mé zdravotní obtíže. Je ji 43 let. V současné době mi již 4 rokem padají vlasy a jsou mnohem jemnější. Vlasů mám tak polovinu, než před uvedenými roky. Bývám velmi unavená, nevýkonná, rychle mi dojdou baterie, dělá mi obtíže dokončovat, dotahovat věci, jsem pomalá. K veškerým činnostem se musím velmi přemlouvat a vše vnímám jako povinnost. Mívám pocit tlaku v očích od vnějších koutků a pocit unavených (zpomalených) očí, pomalé myšlení, tendence zabývat se příliš podrobnostmi a potíže soustředit nebo rozeznat to podstatné, bývám často podrážděná. Poslední dobou jsem hlavně odpoledne velmi unavená a chodím si lehnout. 

Od 18 let trpím na noční pocení. Ve 23 letech mi byla zjištěna laktózová intolerance. 

Cca měsíc jsem snížila přísun cukrů a snažím se jíst podle zásad nízkosacharidové diety, ale nedoržuji ji na 100%. Díky tomu se mi nenafukuje břicho, což mě trápilo od dětství. V pase mám cca 75 cm, dříve se mi břicho nafukovalo do neuvěřitelných 86 cm, a to při zachovalé hmotnosti 55 kg (162 cm)…..toto považuji za zárak. Bylo šílené připadat si neustále jako těhotná. Současně se mi snížilo noční pocení. Dříve jsem se musela chodit v noci převlékat. Košile byla mokrá, jako když ji odstředěnou vyndáte z pračky. Zdá se mi, že když jídlo příliš nekombinuji a po 18. hodině nejím, snižuje se pocení a někdy se i nezpotím. Současně se mi snížila velká potřeba neustále něco upíjet nebo ujídat. Také se mi zlepšilo trávení a již netrpím na průjmy.    

Děkuji za Váš čas, který budete věnovat mé záležitosti a současně děkuji za Vaši ochotu!

S přáním krásných letních dnů

Odpověď

Dobrý den,

všechny vaše potíže ukazují na přetížení jater – podívejte se na diagnostiku jater.

Přetížená játra jsou na tělesné úrovni z důvodu špatného trávení potravin, kdy játra, jako chemická továrna, která posílá živiny krví k buňkám, musela řešit víc. Játra přetěžuje i hormonální antikoncepce, nevhodná strava, chemické látky. Když se podíváte na energetickou růžici, tak prvek Kov má přímý vliv na prvek Dřevo, kam patří játra. Vy jste charakterem Kov a do prvku Kov patří tlusté střevo a vaše problémy s trávením.

Na úrovni duše máte játra přetížená proto, že jste podle Astrologie 9 planet 6 Kov, je to nejtvrdší energie, která v sobě uzavírá křivdy, smutky a bolesti a má tendence je „vypracovat“ ze sebe ven. Mlčí, nic neříká a pracuje… to je její způsob „komunikace“. Navíc máte dvě izolované sedmičky, což je ohromné nahromadění neventilovaných emocí, držíte všechno špatné v sobě a nic a nikomu neotevíráte své nitro. Cítíte se ale nepochopená, plná pocitu, že vy každého vyslechnete, ale na vás nedojde nikdy. Tyto energie se ve vás hromadí a obrací se proti vám. Navíc vám přidává ještě nálož energie vaší krevní skupiny O, která je velmi silná a potřebuje se nějak realizovat, pokud ji neventilujete, vše ve vás násobí.

Doporučuji začít spravením trávení, začít se striktně stravovat podle své krevní skupiny, nizkosacharidová strava vám musí dělat dobře, protože krevní skupina O by v podstatě sacharidy neměla jíst vůbec, a mléčné výrobky vám nesedí také. Podívejte se na tabulku potravin podle KS. Uvidíte, že až vyloučíte všechny mínusové potraviny, budete se cítit naprosto skvěle.

Doporučuji užívat:

AC Zymes 2-2-2 – acidophilus, který vyladí celou vaši mikrofloru + Nopalin 2-2-2 na zlepšení funkce žlučníku + C 1000 2-2-0 na zvýšení energie, takto 3 měsíce. Popíjet Ocean 3 lžíce denně, je období lymfy a pomůže ji vyčistit, ta pak uleví i játrům.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Následně si dopřejte celou zimu až do příštího léta jaterní kůru, vaše játra volají po pomoci a rozhodně ji potřebujete několik měsíců ne-li rok, vždyť se s tím potýkáte celý život.

Podívejte se na Odpustit je liáska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ,je to program pro váš životní úkol KOVU  učit se odpouštět.

Držím palce, vše půjde!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře