Dotaz

Dobrý večer.

Jsem po operaci brániční kýly 3 roky a je to půl roku co mě opět začala pálit žáha . Před deseti dny jsem měla poprve žlučníkoví záchvat  který trval skoro celou noc. U lékaře jsem nebyla ani nevolala pohotovost..zvracela jem trochu a bylo to nazelenalé proto si myslím že to byl žlučník. Teď jsem po operaci koleního kloubu  jse ročník 1947 . Můžete mě poradit co a jak  už mám dost operací za sebou a v tomto věku  už se bojím další operace

děkuji Lída

Odpověď

Dobrý den,

dobře děláte, že už toho máte dost. Chce to ale začít starat se o sebe sama, zdravou stravou a podpůrnými doplňky k přírodní léčbě.

O zdravém stravování si přečtěte tady, v každém případě je nutné vyřadit cukry a sladkosti, mléčné výrobky, pečivo komplet, uzeniny samozřjemě a z masa jezte pouze ryby. Jezte hodně rýže, zeleniny a trochu ovoce.

Doporučuji vám na pálení žáhy užívat Liquid Chlorophyll (1 lžíci do 2 dcl vody a na lačno vypít 3x denně), k tomu bych doporučila Super Soya Lecitin (po každém jídle 2tbl) na změkčení trávení a rozvolnění žlučníku + Digestive Enzymes s každým jídlem 1tbl.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto bych doporučila začít, a po 3 měsících bychom podle vašeho stavu nastavili další kůru.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.
Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.

Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému svého těla.

Detail produktu

Komentáře