Dotaz

DOBRÝ VEČER.JSEM PO OPERACI BRÁNIČNÍ KÝLY 3 ROKY .A JE TO PŮL ROKU CO MĚ OPĚT ZAČALA PÁLIT ŽÁHA .PŘED DESETI DNY JSEM MĚLA POPRVE ŽLUČNÍKOVÍ ZÁCHVAT  KTERÝ TRVAL SKORO CELOU NOC. U LÉKAŘE JSEM NEBYLA ANI NEVOLALA POHOTOVOST..ZVRACELA JEM TROCHU A BYLO TO NAZELENALÉ PROTO SI MYSLÍM ŽE TO BYL ŽLUČNÍK.TEĎ JSEM PO OPERACI KOLENÍHO KLOUBU  JSE ROČNÍK 1947 .MŮŽETE MĚ PORADIT CO A JAK  UŽ MÁM DOST OPERACÍ ZA SEBOU A VTOMTO VĚKU  UŽ SE BOJÍM DALŠÍ OPERACE DĚKUJI .LÍDA

Odpověď

Dobrý den,

dobře děláte, že už toho máte dost. Chce to ale začít starat se o sebe sama, zdravou stravou a podpůrnými doplňky k přírodní léčbě. 

O zdravém stravování si přečtěte tady, v každém případě je nutné vyřadit cukry a sladkosti, mléčné výrobky, pečivo komplet, uzeniny samozřjemě a z masa jezte pouze ryby. Jezte hodně rýže, zeleniny a trochu ovoce.

Doporučuji vám na pálení žáhy užívat Liquid Chlorophyll (1 lžíci do 2 dcl vody a na lačno vypít 3x denně), k tomu bych doporučila Super Soya Lecitin (po každém jídle 2tbl) na změkčení trávení a rozvolnění žlučníku + Digestive Enzymes s každým jídlem 1tbl.

Vše si pořídíte v našem shopu.

Takto bych doporučila začít, a po 3 měsících bychom podle vašeho stavu nastavili další kůru. 

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře