Dotaz

Jsem čtyři roky po operaci žlučníku, v současné době mám za sebou několik záchvatů na vlas podobných žlučníkovým, poradte prosím, slyšela jsem, že se žlučovody ucpávají i když už žlučník nemám.. jak to poznám a pokud to tak je, co se dá v tomto případě dělat?

Jiné zdravotní problémy nemám, ale je fakt, že v loňském roce mi po dlouhé nemoci zemřel manžel a celý rok byl v šíleném stresu a vypětí.. můžou problémy pramenit odtud.. pořád ještě totiž nejsem v pohodě/nemůžu v noci spát /i když už je to o moc lepší..

Odpověď

Dobrý den,
jsem ráda za váš dotaz. Je z něj naprosto zřejmé, že vyoperování žlučníku je naprosto zbytečný zásah a hlavně nic neřeší. Oč vlastně při potížích se žlučníkem, při žlučníkových záchvatech, jde. Játra produkují žluč, která se shromažďuje v dávkovači – žlučníku, ze kterého, když je potřeba, vystříkává potřebné množství žluči do dvanácterníku. Tato žluč je sem vystřikována žlučovody, tenkými trubičkami a zde je jádro potíží. Protože člověka ovlivňuje psychika, strach, stress, jsme zkrátka duchovní bytosti, které sice něco řešíme, ale často nás ovládají emoce, pak nás ovlivňují i na těle – stažení, roztažení, rozehřátí, zimomřivost, zvýšená či snížená činnost orgánů, atd. atd.. Žlučník je orgán spokojenosti, pokud jsme spokojeni, je vše OK. Pokud ale se nám něco nezdá, s něčím spokojeni nejsme, nastupuje zloba z důvodu oné nespokojenosti. A zloba je vztek, stažení se, ztvrdnutí. Tudíž se nám pěkně žlučovody stáhnou a nepustí žluč do dvanácterníku. Žluč se buď vrací do jater a dochází tak k jejich přetěžování, nebo do žlučníku a vznikají kameny, nebo zůstává ztuhlá ve žlučovodech a pak, když se žlučovody znovu otevřou a žlučník opět tlačí a vypuzuje další žluč, ta ztvrdlá se tlačí pryč a to je právě ta bolest!!! To je onen žlučníkový záchvat!!! Není to žádné poškození žlučníku (někdy může samozřejmě být zánět, ale je to jen zřídkakdy), ale pouhá funkční potíž, tudíž žádné odstranění žlučníku nemůže pomoci. Naopak ty pravé potíže s trávením nastupují teprve po odoperování žlučníku, protože trávení od dvanácterníku níž prostě nemůže fungovat nebo funguje velmi špatně (žluč se nedávkuje, prostě tam nekontrolovatelně odtéká). Dokonce mají ucpané žlučovody vliv i na funkci slinivky a mohou ji blokovat také. Po operaci žlučníku si musí lidé dávat mnohem větší pozor na to, co jí, než před operací. Ale to jim nikdo neřekne, spíše se dozvědí, že teď už mohou jíst zase všechno.
Proto funkční porucha žlučových cest může být stále i bez žlučníku, proto máte žlučníkové záchvaty i bez něj. Vidíte, že i stresy, tudíž příčina bloklých žlučovodů, byly. Podle potíží, které popisujete, bych usuzovala na velmi, velmi přetížená játra.
Potřebujete speciální masáž – odblokování žlučových cest. Rozhodně je teď pro vás nejdůležitější udělat si očistnou kůru jater, je teď pro to také to nejlepší období a pro vás je to nezbytně nutné. Doporučení, co dělat pro své tělo, jak si pomoci přírodní cestou a nemuset tudíž na nějaký další zákrok, je zde:
Takže jak na to.
Nopalin – sušená dužina léčivého kaktusu, který harmonizuje celý trávicí trakt. Navíc stimuluje žlučník a játra k vyšší činnosti, tudíž se více čistí a regenerují. Dávkování 2-2-2 na lačno před každým jídlem dlouhodobě.
Digestive Enzymes – trávicí enzymy, podporující dokonalé roztrávení všeho, co sníte, i toho, co je kde usazeno – tudíž očista. Dávkování 2-2-2 první 2 až 3 měsíce, poté snížit na 1-1-1 s každým jídlem do úplného zbavení se kamenů.
Olivový olej s citronem – do 1 polévkové lžíce olivového oleje nakapat několik kapek citronu a 3x denně spolknout nejlépe na lačno.
Podívejte se na TOLEROVAT JE LÁSKA na Akademii celostního zdraví, tam najdete celostní cestu, jak se stát spokojenou a zbavit se opakování.
Přeji pohodu, klid a spokojenost se vším, co k vám přichází. Smíření.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře