Dotaz

Dobrý deň, chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom mojich zdravotných problémov. Kedže mi pred 3 rokmi vybrali štítnu žľazu musím brať umelé hormóny. Ako by som ich mohla nahradiť podľa vášho názoru? Necítim sa celkovo dobre, pribrala som 10kg, som stále unavená, bolia ma kríže a najhoršie je že ma boli pravá noha najmä keď ležím, mám poruchy spánku a taktiež mi v krvi zistili zvýšený obsah tukov. Tlak sa mi teraz upravil ale tep je stále vysoký. Viete mi nejako poradiť?

Odpověď

Dobrý den,

pokud nám odeberou nějaký orgán z těla, není návratu, už vždycky se tento zákrok bude negativně podílet na zdraví celého těla. Naše tělo je úžasně vymyšlený systém, pokud do něj člověk nezasahuje a nechce ovládat jeho léčebné schopnosti. Bohužel lékaři neumí vnímat člověka jako celek, a zasahují tam, kde to není nutné, a vlastně místo toho, aby člověku pomohli, v konečném důsledku ubližují. Neumí to jinak, neučí se celostní přístup…

Neznají fungování těla jako celku, a už vůbec nedokáží léčit člověka jako trojjedinou bytost, takže nedokáží rozšifrovat, co nemoc ukazuje v mysli a chování člověka, co má ve svém životě změnit. Občas se setkáte s psychosomatikem, ale ten vás stejně neumí nakonec vyléčit přírodně…

Vaše problémy se štítnou žlázou (najděte si v Duchovních příčinách sníženou nebo zvýšenou funkci, u vás předpokládám, že bylo něco destruktivního, autoimunitní onemocnění nebo něco podobného) souvísí s velkou mírou energie, kterou v sobě máte. Máte dvě plné roviny myšlení a empatie, navíc jste silná energie krevní skupiny O. A k tomu nejuzavřenější ze všech energií podle Astrologie 9 planet – jste 1 Voda. V praxi to znamená, že jedete zachraňovatelský režim, tzn. o každého se staráte, o všechny pečujete, můžete se přetrhnout pro druhé, tlačíte, abyste jim poradila, jste typický páchač dobra 😀 – proto vás bolí bedra.

Jenže se vám to od druhých lidí nevrací a vy jste vyšťavená, totálně vyčerpaná, žádná energie nezbývá pro vás samou. Jste nespokojená a máte přetížená játra – od toho problém s tuky v krvi, problém se spánkem – viz diagnostika jater a žlučníku.

Ty silné energie ve vás jsou projevem přemíry mužského principu, výzvou pro vás je učit se komunikovat pomocí svých pocitů, mluvit o tom, co vás trápí a bolí, a hlavně se postavit na první místo ve svém životě a konečně začít žít skutečnou ženskou roli – postavit se na místo bohyně a čarodějky a přestat aktivovat mužsky. Proto se vám zablokovaná lymfa díky užívání umělých hormonů hromadí v pravé noze a ta pak bolí.

Podívejte se na kurz Žena je láska zdarma, kupte si knížku Žena je láska, začněte se změnou.

Pro váš prvek je kurz Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to ale zimní kurz, proto bych doporučila teď začít ženskou cestou, a v zimě pak naskočit do Soužít.

Nahradit umělé hormony nelze, pokud orgán není, nelze jeho funkci nahradit. Je třeba ale celoživotně čistit svá játra a lymfu, díky které otékáte (přibíráte) a hromadí se vám v těle, překyselujete se a způsobujete se záněty a bolesti,  blokace tekutin vždy bolí….

Teď je ideální čas svou lymfu čistit, protože je právě teď období lymfy a sleziny. Podívejte se na očistu a přihlašte se na webinář Cesta superhrdiny, je přesně pro vás.

Oičsta lymfy je komplet tady, doporučuji užívat komplet vše, co je tam napsáno.

Pokud žijete na Slovensku, pak si produkty objednejte přímo tam, jak to udělat, se dočtete tady.

Po tříměsíční očistě lymfy se na podzim ozvěte, můžeme nastavit podle stavu další postup. Určitě byste potřebovala vyčistit své “hlavní” orgány jako 1 Vody – ledviny a močové cesty, a následně na jaře svá játra. Obejít celé kolečko očist orgánů…

Všechno půjde.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?