Dotaz

Dobry den, mam dotaz, zda jde lečit akné, kterého mám plné čelo nějak pomocí laseru. Trpím tím už 2-3 roky, a nic mi nepomáhá. Jde to nějak trvale odstanit? Nebo zda je nějaký osvědčený zpusob lecby.

Odpověď

Dobrý den,
léčbě akné jistě pomáhá laser, ale vyléčit ho neumí, jde o projev překyseleného vnitřního prostředí a hormonální nerovnováhy. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Akné a přečtěte si tu spoustu dotazů a odpovědí, které tam najdete, je tam mnoho osvětlujích rad, co můžete dělat a změnit. Akné na čele je projev znečištěných střev, v každém případě je třeba řešit stravu a pitný režim. Přečtěte si tuto odpověď a především odkaz v ní na produkty v e-shopu s vysvětlením, proč je který u akné důležitý, abyste pochopil základní příčiny, proč se vám to dělá. Užívejte toto doporučení s tím, že místo Evening si dejte Omega 3, zmírňuje stejně jako pupalka kožní záněty, ale je pro chlapy. A místo čaje Pro ženy čaj Pro pány 🙂
A číst knížku Miluj svůj život a Síla je ve vás – je třeba budovat své sebevědomí a zbavit se nejistoty (dvě šestky v datu narození) a odpustit všem všechno. Máte v sobě hodně ženské energie, proto je třeba přidat do svého života více aktivity, dynamiky a energie – dynamický sport. Pokud vám něco na doporučení není jasné, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře