Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Problémy se zády jsem začala mít v posledním zaměstnání, kde mě práce bavila, ale kolektiv a vedoucí mi nesedlo. Došlo tak daleko, že jsem už tu práci dělat nemohla. Jednoho dne se mi zablokovala záda tak, že jsem se půl roku léčila a chodila na rehabilitace. Se zaměstnání jsem musela odejít, protože už mne tam nechtěli, pokud mám tenhle problém. Za pár měsíců jsem otěhodněla a v těhotenství jsem žádné problémy se zády neměla. Dceři budou už tři toky a bolesti zad se mi vrátili asi před rokem. Akne mám už od 15 let až do tedka. Až ted u třetího těhotenství jsem měla klid, žádné akné. Ale také se mi vrátilo, né v takové míře, ale pořád ho mám a tím si ani nevěřím.

Mohu se zeptat čím to může být?

Děkuji moc

Odpověď

Dobrý den,
bolesti zad jsou z přetížení, že si nakládáme víc, než jsme schopni unést. Mohou ale signalizovat i to, že nestojíme „rovně“, tj. že máme nějaké nečisté, křivé postoje, někde si ulevujeme, něco obcházíme, nebo si hrajeme na něco, co nejsme. Z toho pak vyplývá, že si necháme dávat takové úkoly, které jsou nad naše síly, nebo je prostě dělat nechceme, ale abychom udrželi svůj „postoj“, tak se tváříme, že to zvládneme a tím se sami přetěžujeme. Přiznat, že všechno nedokážu, že mám chyby a nedostaky, je hodně důležité při bolesti zad. Proto vám doporučuji program Přijímat je láska.
Jste žena velmi silná, máte silný mužský princip, jste velmi akční a tlačoun, který chce mít hodně věci podle svého. Především v rodině a partnerství chcete diktovat. Přemýšlejte, zda nepřetěžujete sama sebe 🙂 S tím souvisí i vaše akné, které je o vlastní sebehodnotě. Nemyslíte si náhodou, že vaše hodnota se odvíjí od toho, kolik toho uděláte, jak moc bude uklizeno, navařeno, kolik věcí stihnete? A protože zřejmě okolí s vámi tuhle potřebu nesdílí, tak jste nespokojená a snažíte se ještě víc. Z toho projevy nespokojenosti – akné.
Doporučuji vám odkyselit organismus a změkčit jaterní kůrou. Kdyby něco nebylo jasného, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře