Dotaz

Milá Miluško,

jsem v Kruhu Žena je láska, kde jsem se Tě chtěla dnes zeptat, ale nakonec jsem si uvědomila, že můj dotaz spíše patří sem.

Po roce v Kruhu naplno vnímám změny jak u sebe, tak u manžela. Prožila jsem teď s manželem krásné letní dny s výlety na kole, autem a také jeho 3 nádherné oslavy kulatin……………….jeho sestra mi teď o víkendu řekla, že je to úplně jiný člověk, plný smíchu a pohody…………..cítím to na něm, Bohu díky!! Je to všechno výsledek mého snažení pod Tvým “vedením”, děkuji!¨

Cítím změny v našem vztahu, až na tu “jednu”, však víš, snažím se s tím ztotožnit a přijmout to. 
Čím se ale teď více trápím, je má neustálá nervozita spojená se strachy a menším sebevědomím doprovázené menopauzovými problémy. Snažila jsem se to teď v poslední době “vysledovat”. Jakmile jen trochu znejistím, zavnímám cokoliv, co dělám špatně ( jak v práci, ve společnosti i doma)  okamžitě mně přepadne pocit viny doprovázený návalem horka, až “mokra”. Totálně mně oblejí krůpěje potu i při malichernostech. Přitom poslouchám videa a meditace k sebelásce, četla jsem knihy o sebelásce…..používám různé afirmace…myslím se, že se tomu teď věnuji více jak milníkům a posunům v Kruhu, protože mně to trápí. .

Napadlo mně, že tím, jak jsem ukazovala prst stále jen na sebe a uvědomila jsem si, co všechno jsem dělala dříve špatně, jakoby se mi vytratilo sebevědomí. Neměla jsem ho nikdy tak, že bych chodila s nosem do stropu, ale když jsem chtěla něčeho dosáhnout, vždy se mi to povedlo, umím být vytrvalá a jít si za svým cílem a uvědomit si, že jsem skvělá. A že jsem toho dokázala v životě docela hodně. Teď jakoby jsem si to ani neuvědomovala, spíše naopak. Kde se to vytratilo?

Mívám skoro pořád tlak na hrudi, kolem srdce a jakoby mi “trply” nohy, nebo spíše žíly v nich. Neumím to správně popsat. Jediný čas, kdy jsem “uvolněná”, je spánek, naštěstí aspoň to. I když mívám docela zvláštní a živé sny. Jakmile se probudím, přichází nervozita i z malých věcí. Bylo toho na mně za poslední rok mnoho…….přála bych si už být v klidu. 

Předem děkuji za Tvou pomocnou radu. Iva

Odpověď

Milá Ivanko,

mám velkou radost s tebou, co vše se ti podařilo a co jsi zvládla a je super, jak na sobě stále pracuješ, ale uvědom si, že nejsme jen duše, ale máme i hmotné tělo. V dnešní době není možní získat potřebné živiny jen ze stravy. Je potřeba nejen pracovat na své změně duchovní, ale i podporovat tělo.

Menopauza je přirozený přechod ženy do jiné etapy života a to, jak jí procházíme ukazuje nejen na to, jak zvládáme být měkkou, pasivní, ženskou energii, ale i to, v jakém stavu je naše hmotné tělo. Jestli je dostatečně vyživené minerály a vitamíny, jak se stravujeme, jestli ho čistíme… To vše se zobrazuje na tom, jak přechodem procházíme, jestli máme nějaké přechodové potíže nebo ne. Doporučila bych pokračovat v tom, co děláš, ale zapojit do toho i to starání o své tělo.

Doporučila bych ti udělat si registraci v calivitě a objednat si Menopausal Formula – speciální multivitamíny pro ženy v menopause, obsahuje byliny, které nám pomáhají srovnat hladinu našich hormonů, dávkování klidně v době potíží 3-3-3, až se stav stabilizuje, pak stačí 1 denně.

Evening Primrose oil – pupalku, která srovnává hormonálně, obsahuje mastné kyseliny, dávkování 1-1-1

Rhodiolin – na zklidnění a tlaky na hrudi, uvolnění, dávkování 2-2-2

Strong Boness – vápník a hořčík v chelátu, proti trnutí nohou, ale i k neutralizaci, doplnění, dávkování 1-1-2

Přidej Liquid Chlorophyll k neutralizaci a čistění, naředěný -1 lžičku do 1/4 litru vody a 3x denně vypít na lačno

Pokud by byly potíže větší, přidej Noni, to dokáže krásně harmonizovat nejen hormonální systém, ale i uvolní, přináší vnitřní klid a zklidnění, dávkování 1-1-1.

Vše nakoupíš v empatia shopu.

Jsi energie 7 Kovu, a tedy tvé orgány jsou tlusté střevo a plíce, a tvůj životní úkol učit se odpouštět a zbavovat se starých křivd, odpouštět i sobě to, co jsi v minulosti neuměla lépe. Viděla jsi na Akademii celostního zdraví Odpustit je láska? Je pro tebe 🙂

Podívej se na stravování podle krevních skupin, věnuj se sobě a pečuj o sebe jako o vlastní.

Jsi skvělá a všechno zvládáš úžasně. Těším se s tebou.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?