Dotaz

Dobrý den,

vaše stránky znám již léta. Dnes jsem se opět odhodlala na ně kouknout a dovolit si vám napsat a poprosit o nápovědu nebo-li náhled.

Trápím se, nebo spíše trápi mě moje hlava a žaludek střeva a místo na levé straně směrem k pupíku, který celý zrudne a stvrdne a strašne to vlevo bublá, škundrá a nechce jakoby něco někoho mne? propustit? uvolnit…jako bych v břichu měla kvadry, těžoba.

Vždy u toho bolí hlava, vždy na pravé straně velký tlak pálívý za okem nad obočím, mám chuť to vyříznout.

A nejde jíst pít krkám (to pořád)  a je mi na zvracení a pak druhý den i zvracím veškeré kyselé šťávy.

Mám často opary bolestivé velké, a pocit, že mám něco v krku vlevo.

Spouštěč nenalezen: několik let denník co jím, celkově jím málo a lehká jídla. Nekouřím, a nepiju, kafe přestalo chutnat, ač chybí občas si dám černé. Léky od gastro lékařů, (výsledky v pořádku neví co se mnou) TČM dle jazyka, homeopatika, Triphala, čaje bylinky nic nepomáhá..

Jsem hodně citlivý a empatický člověk a dětství jsem neměla lehké, moc si lidi a věci beru a připouštím, automaticky to naskakuje. Chodím k psychologům. Léky na nervy neberu. Snažím se psát, kreslit, meditovat, relaxovat.

Ten popsaný stav se opakuje co 2 týdny a 2-3 dny jsem mimo. Bojím se nastoupit do nové práce. Trvá to již několik let.

Chci udělat radikální změnu a rozejít se s přítelem (vnímám zhoršení co jsem s ním), přestěhovat se a najít si práci, ale bojím se, jak to zvládnu, když mi tělo selhává a chřadne.

Nevím na koho se obrátit. 

Děkuji za váš pohled a případné rady.

Vše dobré přeje,

Majina.

 

Odpověď

Dobrý den,bolesti na levé straně ukazují na stagnující, přetíženou a pulzující slinivku (znamená to, že se v křeči snaží o produkci enzymů na trávení potravy, ale společný žlučovod jí to nedovolí, tak se sama natravuje a bolí, je to hodně nebezpečné!), ale skutečnou příčinu vidím ve žlučníku, resp. stresu a stažených žlučovodech. Všechny potíže, které popisujete, vypadají spíš na žlučník. Zkuste si dát do vyhledávače v empatii žlučník a zkuste číst podobné dotazy, třeba se v tom také uvidíte.  Co se týká duchovní příčiny, tak ačkoliv píšete, že jste empatická, tak máte pouze lichá čísla v datu narození, což je čistě mužská – silná energie. Máte buldočí rovinu odhodlání a současně rovinu pochopení, takže mám spíš pocit i z vašeho závěrečného slova o partnerovi, že jste nastavená spíš na to, aby se změnil partner 🙂 což logicky nejde, protože je to váš učitel, změnit se musíte vy. Buď pochopíte, že ho nemilujete a je to ztráta času, nebo ho milujete a pak změníte sebe. Bylo by dobré vstoupit do ženského prostoru Jsem skvělá žena a začít postupovat na své ženské cestě, protože je to váš hlavní životní úkol učit se jako žena žít – s mužem. Podle Astrologie 9 planet jste 7 Kov, kam patří orgány tlusté střevo a plíce a životním úkolem je učit se odpouštět Bylo by dobré v tomto tématu jít víc do hloubky, když je vaše životní… na Akademii celostního zdraví je pro vás připraven kurz Odpustit je láska, doporučuji si ho projít.   Začněte s očistou tlustého střeva a užívejte toto: Pure Juka (1-1-1) + AC Zymes PLUS (2-2-2) – na lačno + Digestive Enzymes (2-2-2 s každým jídlem) + Rhodiolin (2-2-2)Vše si pořídíte zde. Za měsíc se ozvěte, jak se cítíte tady v komentáři pod dotazem v poradně! Těším se na vás v Odpustit 🙂 Začněte!s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?