Dotaz

Dobry den,
muj problem zacal asi pred mesicem kdy  prisla velka unava, bolest hlavy, oci, pri praci naval potu s mravencenim celeho tela a pak stolice, zaludek sem mel stahlej, uzival sem doplnek horcik a ten to vyvolal okamzite, pri poziti potravy se to vracelo (musel jsem si vzit prasek na uklidneni), do toho prisla ouzkot, zavrate, mdlo, strach bylo to asi velkou zatezi ve sportu a v praci, stres…do tet pretrvava bolest hlavy s zaludkem (zaludek neprijemne tlaci mam pocit ze se to prichazi vse odtamtut) zadna chut neco delat, bez nalady,chute na sex, bez sily…dekuji za rady Michal

Odpověď

Dobrý den,
je to určitě přetížení, přílišný tlak, stres, velká zátěž, příliš povinností. Pokud cítíte, že to vše vychází jakoby od žaludku, je to jisté. Sám jste v otázce řekl i odpověď, co s tím 🙂 Odpočívat, tolik si nenakládat, relaxovat, spát. Z přílišného přetížení jste překyselený, proto všechny ty bolesti a mravenčení a psychické potíže.
Uvědomte si, že člověk by měl žít v rovnováze, takže do jaké míry aktivuji, tak bych měl i odpočívat. Odpočinek, spánek, je ohromně důležitý i pro nabírání svalové hmoty – muži si myslí, že nejvíc nabírají v posilovně, ale přitom nejvíc se jim tvoří svaly ve spánku (pokud tedy neleží na pohovce celé dny, ale aktivují). Chci tím říct, že pokud máte třeba těžkou práci, pak to moc se silovým sportem nepřehánějte – snažte se o rovnováhu. Tímto způsobem to dovedete do totálního selhání z přetížení. Zvolněte, užívejte Rhodiolin (2-2-2), zklidní vám psychiku, odkyselí, spraví žaludek a trávení. Doporučila bych vám i Super Mega 50 (1-1-1) na mega doplnění živin, abyste se nepoložil. Při tak silné zátěži potřebujete doplňovat živiny!
Odpočívat! s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře