Dotaz

Dobrý večer,
chtěla jsem Vás poprosit radu. Manžel dostal rakovinu ledviny, ledvina mu byla odnatá, ale metaztázový tumor se objevil na játře na každé straně, levé i pravé. První operaci proběhla před svátky ,druhá dnes tj 4.1. 2012, ale nebyla tak úspěšná jako první , něco tam z nádoru zůstalo. Nevím jak postupovat a jak to manželovi nastínit, aby i on pochopil co je potřeba změnit. Já jsem začala pracovat na sobě, protože je nejdůležitější začít u sebe a taky at i ho ho trochu nasměruji, ale zatím se mi to moc nedaří. Co je podle duchovní příčiny změnit u obou? Manžel je momentálně v nemocnici a já bych mu chtěla moc pomoct.
Děkujeme moc za odpověd Lenka a Tomáš H.

Odpověď

Dobrý den,
možná se vám nebude zdát, co vám napíšu, ale v této chvíli nic nehledejte, nic manželovi nevysvětlujte, ani nic neřešte. Rakovina je extrémní odklon z cesty, totální selhání, pokud se člověk do takovéto situace dostane, je třeba obrátit postoje naprosto naruby, úplně změnit – a to nejde hned. V akutní fázi, kdy člověk rakovinu léčí chemicky a operacemi, nemá význam snažit se něco pochopit, ale cele je třeba se soustředit na to, aby tělo vydrželo a vše přečkalo. V tento čas je místo vysvětlování a snahy, aby nemocný něco pochopil, třeba jen a jen milovat, nic jiného. Pečovat a milovat. Teprve poté, kdy se „vyléčí“, začít s uvědomováním, proč, snahou to pochopit a hlavně změnit. Protože to je nejtěžší a na to je třeba čas. Bohužel většina lidí s rakovinou mají pocit, že když je nádor pryč, je všechno pryč, strach přejde a oni se přestanou pídit po tom, proč, vrátí se do zajetých kolejí. Proto se rakovina vrací více než z 50%, u některých typů rakoviny i z 90%. Vy si uvědomte, co duchovně říkají oslabené ledviny a jak jim odlehčit třeba stravou (bohužel v nemocnici se dává pacientům naprosto zničující strava!). Rakovina jater je velmi závažná, nebuďte příliš optimističtí. Pokud se manžel postaví na nohy a lékaři ho „vyléčí“, bylo by potřeba, aby přijel na osobní konzultaci. Teď bych mu dala číst knížku Hovory s Bohem a pít ve velkých dávkách Organic Noni.
Hodně štěstí!
Lásku vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře