Dotaz

Můj otec (53 let) je po operaci nádoru močového měchýře. Celý měchýř mu odstranili, ale je prý jen otázkou času než bude nemoc pokračovat v dalších orgánech. Nedávají nám ani malou naději. Mohu ještě věřit? Nechci to vzdát a on také ne! Jestli existuje jen malinká naděje,prosím poraďte mi. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
vždy je nějaká možnost. Rakovina je díra v imunitním systému, pokud ji člověk dokáže zacelit, vyhraje. Obranný systém člověka normálně na buňky, které se začnou chovat „divně“ a nekontrolovatelně se dělit, reaguje tak, že je okamžitě zlikviduje. Ale pokud jsou v tomto systému díry, pak tyto „divné“ buňky jakoby proskočí a naše obranné buňky o nich vůbec neví, proto může vůbec docházet k růstu nádorů a dalšímu množení. Takže jediná možná cesta, jak se zbavit „divných“ buněk je ta, že zacelím a zpevním svůj imunitní systém, zamezím přívodu živin pro tyto „divné“ buňky stravou a nastartuji samoregenerační proces organismu. Věřte, že v ničem jiném to není. Pokud si tatínek uvědomí také to, že nesmí lpět na starých křivdách a bolestech, že musí vypustit ze sebe staré, nepotřebné, musí odpustit všem všechno, postavit se k životu a ke VŠEM lidem jen s láskou, pak se mu to podaří. Doporučuji mu podívat se na vysvětlení toho, co jsme udělali špatně a jak z toho ven, mu moc pomůže.
Váš tatínek hraje o život, takže se nedivte té spoustě doporučení, vše je pro jeho dobro, vše mu pomůže, nic není zbytečně.
Culevit – speciálně sestavený preparát na posílení pasivních obranných sil organismu. 10×1 tableta po hodině přes den minimálně 3 měsíce.
Noni – 5×1 lžíci 1.měsíc, 4×1 2.měsíc, 3×1 3.měsíc, pak se uvidí – tekutý přípravek z tropického ovoce, který má výborné účinky na posílení imunity, detoxikaci organismu a povzbuzení psychiky, člověk opět nachází radost, dobře spí, problémy, které se mu zdály neřešitelné jsou najednou vyřešeny.
Mega Protect – 3×1 tabletu – silný antioxidant, chytající škodliviny v těle.
ImmunAid – 3×2 tablety 1.měsíc, 3×1 dále – sušená rostlina Kočičí dráp, která podporuje funkci bílých krvinek a pomáhá jejich rozmnožování.
Ocean 21 – 3×1 lžíci – tekutý přípravek s výtažky z mořských řas, který podporuje imunitní systém a metabolismus
Takto bych to viděla na 3 měsíce, určitě je tatínek pod dohledem, chodí na kontroly, tak bychom viděli, co dál. Také bych viděla jako vhodné osobně se setkat, vše bych vám vysvětlila. Nevím ovšem, odkud jste.
Pít 2-3 litry bylinných čajů denně.
Co nejvíce zjednodušit stravu – pouze rýži, blanšírovanou zeleninu, zeleninové polévky, takto minimálně 3 měsíce – žádné maso, uzeniny, mléčné výrobky, sladkosti, cukr, kávu. Berte to tak, že ideální by bylo, kdyby váš tatínek vydržel půst (určitě jste slyšeli o 42 denní očistné rakovinné kůře, problém při ní je se sháněním čistých zeleninových šťáv a s tím, že dotyčný velmi ztrácí na váze, což může být někdy spíše vysilující), takže toto omezení není až tak drastické.
Rozhodnout se musíte sami.
Držím vám palce.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře