Dotaz

Dobrý den,
v listopadu mi byla diagnostikována revm.artritida. Klouby na ruce byly oteklé, bolestivé. Začala jsem užívat Hlívu ústřičnou s rakytníkovým olejem a Lecitin. Od únoru beru Yuccu 2×2 tbl. Obtíže téměř vymizely. V současné době mě trápí zahlenění průdušek a kašel. Neprodělala jsem žádné nachlazení ani virózu. Je možné že se jedná o čistící proces v souvislosti s užíváním Yuccy?

Odpověď

Dobrý den,
určitě to může být očistou, ale viděla bych souvislost spíše s tím rakytníkem. Podívejte se na tuto radu, je tam myslím docela dobře vysvětleno, proč a jak by se co mělo užívat. Při jakémkoliv čistícím procesu dochází k velké tvorbě volných radikálů, které poškozují následně zdravé buňky, je třeba užívat současně vždy antioxidanty, které volné radikály chytají, a také přírodní vitamín C 1000+, který je nejsilnějším antioxidantem a kterého máme všichni zoufalý deficit, přitom ho tolik všichni potřebujeme. Být vámi tak si kromě antioxidantů přidám i probiotika AC-Zymes, vykašlávaný hlen je známkou hlenu ve střevech, ten juka teď asi rozmydluje 🙂 takže probiotika pomohou eliminovat negativní důsledky očisty, vše půjde rychleji. Zřiďte si pro lepší ceny a informace členství v CaliVitě. Přečetla jste si duchovní příčinu artritidy? A co strava, zvládáte to?
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře