Dotaz

Dobrý den,

již 18 let se léčím s roztroušenou sklerózou a poslední 2 roky mám invalidní vozík, ale doma ještě chodím o holích. Asi posledního půl roku mám obrovské problémy se svaly. Začalo to tahem v levém lýtku,potom mravenčením, v obou nohách. Tímto se spustil obrovský stres a strach, protože ani lékaři  mi nedokázali pomoci. Dále se to stupňovalo lehkým tuhnutím a teď už mám svaly zatuhlé na obou nohách tak, že se mi začínají nohy kroutit a nemohu už skoro chodit. Velice to táhne, bolí a křečuje.Jsem prvek země, takže mám problém s přijímáním,brož je pravda. Začínají se přidávat i ruce. Zapojila jsem se do přijímat je láska a základy celostního zdraví, takže začínám trochu pomalu vnímat o co jde, ale jsem teprve na začátku. Myslíte, že pro mně máte nějakou radu co by mi mohlo pomoci?

Máte úžasné vizualizace a jste úžasní

Děkuji Lenka N

Odpověď

Ahoj Leni,
vidím, že jsi členkou placeného kurzu Odpustit je láska, pokud máš nějaké otázky, je tam sekce Dotazy na nás, kam když napíšeš svůj dotaz, přednostně ti odpovíme. Můžeš se tam ptát na cokoliv, jako člen placeného programu máš nárok na přednost. Takhle v poradně zdarma musíš čekat, než se k tobě dostanu… 🙂
Ale asi je vše, jak má být, protože RS je výzva především k trénování trpělivosti 🙂
Až si přečteš duchovní příčinu, pochopíš, proč ti tuhnou svaly. RS je problém zatvrzelosti a jater, takže tuhosti na úrovni mysli, a následně i těla. Jediná výzva je – změkčuj, na ničem nelpi, nech všechno být, ať si běží, jak chce, nic neřeš, pusť starosti o druhé, nezabývej se malichernostmi – MILUJ.
Nevím, jak to máš v partnerství a se svou ženskou rolí, hodně to s tím souvisí. Můžeme to rozebírat v Odpustit je láska 🙂
Jinak na tvé fyzické potíže ti doporučuji to, co je v prokliku na přírodní léčbu u duchovní příčiny, ale především Super Soya Lecithin na rozvolňování zatuhlosti (vysoké dávky – 15 tbl. denně alespoň několik měsíců, poté se uvidí) + Resveratrol Plus (obsahuje kromě resveratrolu i koenzym Q10, potřebuješ alespoň 3tbl. denně) + Calcium Magnezium Plus (proti křečovatění svalů, 2-2-2) + Organic Noni (3 polévkové lžíce – rozvolňuje a změkčuje)
Leni, začni s čímkoliv, co můžeš, podporuj tělo, měň své postoje, kašli na blbosti, mysli na sebe, druhé miluj, tj. nech je, ať si dělají, co chtějí a podporuj je v tom!
A piš do členské sekce…
s láskou Miluška

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře