Dotaz

Dobrý den přeji,

poslední dobou, no je to asi tak 2-3 roky se sebou aktivne pracuji, se svými vzorci, s bolestí z minulosti atd a neustále cítim silný tlak na hrudi. Nejdřív jsem nevěděla z čeho to mám, ale je to spíš nějaká úzkost, nebo strach co bude /hlavně v oblasti pěněz/.

Mám jeden bod hned na hrudní páteři hned na pravo kde mám bolestivý bod a vždy kdžyž řeším něco bolestivé, tak se to ozve. Taky mám skoliózu.

Poslední dobou jsem začala cítiť bolest v levém ramenu, bolest vystreluje až k zápěstí, ke krku. 

Když myslím na věci ohledně peněz, hned cítim ten tlak na hrudi, krku, v hlavě, a cítím, že tam je obrovský strach a blok a nevím co s tím, pořád se to jakoby vrací.

Někdy se cítim fajn, jindy mně pobolívá jakoby celé telo, tak jak jsem opsala a taky ledviny, děloha. 

Taky mi hodně padají vlasy, jsou slabé, tenké.

Snažím se pracovat s emoční bolestí, příjimat ji a taky chápat ale pořád se to vrací a mívam úzkosti. 

Nevím jestli to je něco dočasné, nebo můžu udělat i víc aby se to zlepšilo už teď, jestli je nějaký jiný pohled než ten můj. Vím, že všechny tyto fyzické věci jsou duchovní a tělo mi ukazuje, že si někde ubližuji ale někdy už se strácím v tom, že v čem.

Děkuji moc za odpověď a názor

S pozdravem

Tatiana

Odpověď

Dobrý den,zřejmě pracujete pouze na jedné stránce vaší bytosti, a zapomínáte na tělo. Pokud si zadáte do vyhledávače úzkost, strach, tlak na hrudi, vyskočí vám podobné dotazy a mé odpovědi. Ráda bych vám řekla, že pokud člověk ulítává pouze k duchovnímu hledání a zapomíná se uzemnit, tak jeho tělo spotřebovává velké množství minerálních – stabilizujících – látek, a pak dochází ke ztrátě nervové stability, psychicky se člověk rozloží, začne mu haprovat srdce – všechny tyto tělesné projevy jsou výrazem nedostatku minerálních látek. Proto bych vám doporučila skončit na nějaký čas brouzdání ve emocích, a začít se věnovat hmotnému tělu. Doporučuji užívat vojtěšku Green Health (2-2-2) – stabilizuje střed těla, posílí žaludek, který je symbolem strachu o peníze + New Life (1-1-1) multivitamín s hodně minerály + Power Mins (1-1-1) komplex minerálních látek. Vše si pořídíte tady. A následně začněte hledat sebe, své úkoly a výzvy a prakticky je začněte uplatňovat. Protože máte velmi silnou karmickou rovinu energie, kterou když nebudete ventilovat (seberealizací, aktivním sportem), tak se její energie bude obracet proti vám a bude vás ničit – zřejmě se tak již děje. Nevím, co děláte za práci, ale výzvou pro vás je pomáhat druhým lidem (energie čísla 2) a obchodovat (číslo 6). Životní výzvou je učit se být spokojená se vším, tak jak to je teď, a systematicky své myšlenky směřovat k růstu – jste 3 Dřevo, strom. Program na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ pro vás je Tolerovat je láska. Začněte se změnou! S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?