Dotaz

Dobrý den,

moc bych poprosila o radu-jsem strašně nerozhodný typ 🙁 Můj dlouholetý přítel (on -lev a já býk) mě požádal o ruku a chtěli bychom se letos v na jaře vzít 🙂 Chtěla bych poprosit o numerologickou radu, ve kterém období dubna nebo května nebo června by to bylo dobře – uspořádat malou svatbu.

Děkuji moc za odpověď

Krásný den Gábina

Odpověď

Dobrý den,
ta rada není žádná „malá“ rada 🙂 ale kompletní partnerský rozbor…
Přečtěte si odpověď na podobný dotaz a uvědomte si zásadní pravdu.
Všichni tu máme nějaké poslání, místo, určení, úkoly, výzvy. Ty se nám ukazují skrze druhé lidi a nejvíc skrze ty nejbližší. Partner je nám tím nejtěsnějším zrcadlem a učitelem. Princip zamilovanosti funguje jako když vám někdo nasadí černé brýle, abyste neviděli nedostatky a skutečné výzvy, které vám partnerství přinese. V každém případě tam ale jsou a vězte, že pokud partnera milujete, máte s ním být a díky němu se posouvat. K těm výzvám se dostanete vědomě či nevědomě. Můžete eliminovat nepříjmnosti, které kolem vaší školy budou, nejde se jim ale vyhnout. Rozbor ohledně data svatby zahrnuje rozbor obou partnerů, aby si byli vědomi výzev, které v partnerství budou překonávat. Datum svatby může maličko cestu usnadnit, nic víc.
A také bych vám ráda řekla, že my s Ivanem nemáme žádné pozitivní body v našem vztahu. Podle všech ukazatelů spolu nemůžeme žít a není nám dáno být spolu šťastni. Jenže láska překoná všecho, i karmu 🙂
Rozbor udělat můžu, ale jde o placenou službu…
Doporučila bych vám KRUH Žena je láska, tam si své výzvy v partnerství najdete sama a já i ostatní ženy se vám stanou průvodkyněmi ve všech oblastech partnerství a vy už budete navždy VĚDĚT. Budete vědomě prožívat partnerský trénink – a to je to, oč tu běží!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře