Dotaz

Ahoj Miluško,

na Tvé doporučení jsem začala užívat vitamíny New Life (2tbl. denně). Jsem momentálně v 11 týdnu těhotenství. Zároveň užívám Spirulinu Max, 1tbl. denně. Každé ráno po snídani beru 1,5tbl. Euthyroxu 150 mirkogramů na sníženou funkci štítné žlázy.

Chtěla bych Tě tímto požádat o radu, jak mám správně užívat vitamíny, aby to nebylo kontraproduktivní.

Momentálně beru 1tbl. Spiruliny kolem 10hod., cca. 2hodiny po snídani (po léku Euthyrox), po obědě (cca. 12hod.) 1tbl. New Life a po večeři, cca. 19hod. 1tbl. New Life.

Děkuji.

Denisa

Odpověď

Ahoj Deniso,

pokud potřebuješ rychlou odpověď, zadej ji na FB stránce v uzavřené skupině pro naše členy sítě CaliVita: Calivita KLUB Empatia. Tam dostaneš odpověď obratem, i když třeba ne ode mne, ale stejně kvalitní. To jen pro příště, abys nemusela čekat.

Nevím, jak to myslíš s tím kontraproduktivní. Chemický hormon snižuje účinky přírodních látek, přírodní látky léčí tvou štítnou žlázu, takže chemii pomáhají v účinnosti. Jinak přírodní doplňky můžeš používat naprosto dle svého uvážení, není možné si jimi ublížit v žádném případě, takže užívat je není nikdy kontraproduktivní.

Pokud máš strach neužívat hormony, tak ti doporučuji přidat Noni (3 polévkové lžíce) + místo Spiruliny Spirulinu Chlorelu (2-2-2) + Power Mins (1-1-1 spolu s New Life), doporučila bych ti i céčko.

Potřebuješ svou štítnou žlázu stále ubezpečovat, že i když jí bráníš v její práci a utlumuješ její funkci hormony, tak přesto věříš, že jednou přestaneš mít strach a dovolíš jí, aby pracovala sama – k tomu, aby úplně nepřestala pracovat, slouží minerály a Noni.

Kdybys chtěla hormony vysadit a bojíš se jen mého doporučení, na stránkách CaliVity je možnost zeptat se přímo na sebe a co užívat lékaře. Kdybys to nemohla najít, pošlu ti mailem odkaz.

S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře