Dotaz

Milá, úžasná Miluško,

chci se zeptat na tlusté střevo, když ho chci rozhýbat a pročistit? Trpím na zácpu a hemeroidy, vím, že párový orgán jsou plíce atd., a vím prostě, že se mi u konce uspává – zaplňuje.

Takže se chci zeptat na duchovní příčinu a doporučení přípravků CaliVity. Jsem KOV.

Odpověď

Milá úžasná Bohdanko 🙂

Je to „náhoda“, že životní úkol Kovu je učit se odpouštět a jejich nejdůležitější životní orgán je tlusté střevo?

Duchovní přičina problémů s tlustým střevem je tady, o zácpě zde. A přírodní léčbu najdeš tady.

Nečekej na podzim, až bude mít střevo nejkativnější období, protože předpokládám, že ho budeš spravovat nejen celé léto, ale i celý podzim, dej si půl roku – záleží samozřejmě, jak dlouho si nemoc tvoříš. Hlavně při očistě a podpoře nezapomeň na opravdu hooodně pít, je to extrémně důležité. Zdravá strava je samozřejmost, drž se stravy podle krevní skupiny.

Doporučuji ti užívat:

Pure Juka (1. týden 1-1-1, 2. týden 2-0-2, a dále 2-2-2 – každou dávku zapít 1/2 litrem vody!) + AC Zymes Plus 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + Ocean 3×1 polévkovou lžíci

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vstup do ODPUSTIT JE LÁSKA, protože je to téma, které potřebuješ zvládnout, kromě toho, že jsi Kov, tak máš dvě 2 v datu narození, což je zesílená neschopnost zpracovávat minulost, tendence udržovat zraněné emoce v sobě.

Těším se na tebe uvnitř!
s láskou tvoje empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře