Dotaz

Dobrý den,
před týdnem sem měla velké točení hlavy, musela sem pouze ležet, opakovane sem dva dny zvracela. Na neurologii sem dostala krční límec. Točení asi po dvou dnech trochu ustoupilo. Po týdení kontrole límec sundán, ale hlava se mě točí pořad. Bolest je hlavně pod levou lopatkou a jde až dopředu k prsu. Byla mě předepsána rehabilitace. Léčím se zánětem štítné žlázy a refluxem jicnu.

Děkuji za odpověd.
Hezký den.Jitka

Odpověď

Dobrý den,
vaše potíže vychází z překyselení organismu díky nedokonalému trávení potravy. Jsou přetíženy všechny odpadní orgány, především játra a lymfa. Je třeba odlehčit trávení a vyčistit především lymfatický systém. Jste člověk, který je velmi choulostivý na veškerou chemii, neumíte ji ze sebe dostat pryč, jak chemii ze stravy, tak z léků, bohužel. Zanesený lymfatický systém oslabuje štítnou žlázu, protože hlavní odvod lymfy z těla prochází do sleziny právě těsně kolem štítné žlázy. Pokud si vyčistíte lymfu, vyléčíte si i štítnou žlázu (lékaři sice považují problémy se štítnou žlázou za celoživotní, ale není tomu tak, pokud se to pojme správně). Zanesená lymfa vždy přetěžuje i slezinu a celý náš imunitní systém. Lymfa čistí nečistoty na úrovni tělesné i duchovní – neumíme se vyrovnat s nepříjemnostmi, které nás denně potkávají. Přečtěte si o přetížené slezině. Reflux jícnu to vše jen dokresluje – nechcete se s nepříjemnými situacemi setkávat, tak je nechcete přijmout, spolknout, a vracíte je zpět. Štítná žláza vám dává najevo, že byste s tím už měla začít něco dělat, přestat vše řešit jen uvnitř sebe a konečně věci vyřešit i venku. Základním postojem, který máte v tomto životě trénovat, je spokojenost vždy, všude a za každých okolností 🙂 Pokud si přečtete knížku Malá duše a slunce, pochopíte, že nikdo nikomu nedělá nic schválně, aby mu ublížil, rozlobil, ale jen a jen proto, že my to tak sami potřebujeme, abychom se mohli stát lepšími, láskyplnějšími. Myslím, že základ vaší nespokojenosti je v tom, že neděláte své povolání jako poslání, je to pro vás obrovsky důležité, realizovat se v samostatné činnosti, dělat něco kreativního, tvořit, nestagnovat na jednom místě, problém je, že se bojíte udělat první krok. Co kdyby jste k tomu zkusila přečítst Kam se poděl můj sýr?
Doporučila bych vám zbavit se překyselení, vyčistit lymfu a zharmonizovat štítnou žlázu a především ji zbavit zánětu.
Jak na to.
Green Health =  vojtěška, je to rostlina, kterou byste měla užívat dlouhodobě, působí proti překyselení, léčí žaludeční i jiné vředy, působí příznivě na štítnou žlázu, je protizánětlivá, pro vás jako dělaná, dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, zapít.
Ocean 21 – džus s výtažky z mořských řas, které čistí lymfu, (dávkování 3 polévkové lžíce denně)
Odpoledne vypít 1 litr čaje na podporu ledvin a močových cest. Během dne vypít 1 litr čaje Vilcacora na podporu sleziny. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, v každém případě je třeba naprosto vyloučit všechny mléčné výrobky, uzeniny, kuřata a sladkosti. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování. Držím palce, ať tentokrát dokážete udělat ten první krok, kdyby něco, pište.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře