Dotaz

Vážená paní Miluško a pane Ivane,

děkuji za zaslání eBooku s příběhy, je posilující. Moje maminka – 77 let, (Země – má 3/4 roku potíže tumor v děloze 3×5 cm – posl. měsíc vystupuje z vagíny ven, tlačí, krvácí, bolí. Mnohaletá a zhoršující se inkontinence, posl. měsíce tlak ve vagíně, desítky let křečové žíly, stahuje obinadly denně, křeče v nohách, bolesti páteře, celkově zatuhlá a ztuhlá, těžko se zvedá a rozpohybovává, někdy nevládne paží. Působí již křehce fyzicky. Snížená fce štítné žlázy 10 let, úzkosti, deprese, špatně spí, před 20 lety vypadaly téměř všechny vlasy, před 17 lety odstraněna děloha i s vaječníky, před 7 lety odstraněna velká kondylomata na genitáliích operativně, zákal očí, tuším šedý i zelený, špatně vidí, špatně slyší, před 40 lety hluboké furunkly různě po těle bezdůvodně. Vlastní zuby již téměř žádné. Velký problém s ženským projevem – babochlap jednáním, s typicky žensky tvarovaným tělem, vysoké výkony, vysoké vyčerpání, stálé stresy, nenávist a neustálé brblání a řevnivost na manžela, popichování, rýpání, fyzické bolesti v nepříjemných situacích a když se “nevyřve” v rodině atd. (jak realisticky líčíte v kurzech s neplacenými videi, za něž jsem opravdu velice vděčná. Dobře mi slouží k první orientaci.). Vytisknuté vaše e-Booky a materiály odmítá studovat, prý to zná z “Volejte věštci”. Často psychosomatické i jiné bolesti cestující po celém těle. Panovačná, pyšná, reptavá, nepřetržitý proud stěžování si na okolí, na cokoli, neustále odporuje rodině.  Já – dcera  Dřevo, napadá mě a otce (Dřevo), ona musí mít stále na vrch a jen její názor je ten správný, plnění se domáhá urputně a opakovaně, ráda si neustále stěžuje, akce chybí, poradu ani nevyslechne, každý názor oponuje, vše neguje, vyčítá minulost. Do předklonu shrbená záda několik let, nadváha celé manželství. Pihy, zvětšující se plošná pigmentace na rameni, zádech, něco v obličeji. Vysoký tlak, stařecká cukrovka 2. typu, těžká dna – kroutí se jí ruce a prsty – 10 let, veliké otoky hlavně nohou (jako sloupy), bolesti a velké ztluštění kloubů, bolesti kyčlí. Nohy hodně do O. Špatně se pohybuje, minimum životní síly. Vyhrožuje, že chce euthanázii. Na operaci tumoru objednána 22.3.2017. Celý život stupňuje napětí a agresivitu v rodině, útočnost vůči mě a otci, druhá dcera (Země) se s rodiči již 15 let nestýká,  vyhodili ji z domu. Matka však vůči cizím lidem bezbranná a vyhoví jim, nestaví jim hranice, nebrání si mezi cizími svá práva, apk lituje atd., mnoho traumat, fyzická napadání vůči ní, odmítaná rodiči, chtěli kluka, nikdy se nezavděčila, i když pracovitá, výkonná, schopná, pečlivá, puntičkářská. V práci bývala vynikající sekretářka a laborantka. Její rodiče upřednostňovali mojí matky manžela.

Prosím o navržení účinných produktů, co pomůže, akceptuji Vaše doporučení a zvýšené dávkování, prosím zaslat obratem na moji adresu Dana2, platba kartou ihned na emailové oznámení ceny balíku na můj email. Já mám bohužel veliký chaos v empatia  informacích, nestíhám zpracovat a zvnitřnět.  A tak nevím, co vlastně vybrat, aby komplexně a naplno účinné. Tak prosím o plné dávky produktů, jak uvážíte, případné využití slev, slevový balíček, jsme všichni důchodci, já v plném inval.důch., budeme rádi. Cíl – odkyselit, minimalizovat anebo rozpustit tumor, ulevit a poléčit ostatní propojené potíže, co jde, ovlivnit psychiku, změkčit celkově. Uzdravovat vše, ať je bez bolestí a celoživotního vnitřního utrpení. Mohu odebrat osobně v ČLípě, platba na místě hotově nebo předem kartou dle Vašeho přání, převodem z účtu. Jsem dnešním dnem registrovaný nový uživatel. Děkuji mnohokrát za pomoc, důvěřuji Vám. Dana 2.

Odpověď

Dano, a proč? Proč budete kupovat produkty někomu, kdo je nechce? Jak je budete mamince cpát do krku? Jak jí budete nutit je užívat? Jak chcete někomu vnutit, aby se uzdravoval, měnil myšlení, snažil se o posun? Ptejte se, co vám svým chováním vaše maminka ukazuje na vás, čemu vás učí. Protože jste stejně tvrdohlavá a zarputilá jako ona 🙂 Ona žádnou změnu nechce, ale vy taky ne! Změňte sebe – nechte maminku být, ať si žije podle svého, má nemoci, které chce, ať se chová ke komu chce jak chce, čte nebo nečte co chce. Změňte sebe! Změkčete , povolte tlak na její změnu.  I když jako Dřevo s životní výzvou změkčovat a netlačit podle svého je to pro vás velmi těžké, zkuste to. Podívejte se na Tolerovat je láska, je to vaše téma. Všichni lidé, i ti nejlbližší nás učí, abychom druhé jen milovali a akceptovali jejich rozhodnutí, jak chtějí žít. A ukazují nám na sobě nás samé… a tím nám dávají prostor k naší změně. Změnit druhého nelze, změnit můžeme jen sebe.S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?